Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Powiatowe zawody w pływaniu

2018-12-17 08:28
Powiatowe zawody w pływaniu

WYNIKI POWIATOWYCH ZAWODÓW W PŁYWANIU INDYWIDAUALNYM I DRUŻYNOWYM

BRZESKO, 12.12.2018

 

IGRZYSKA DZIECI – ZAWODY INDYWIDUALNE

STYL KLASYCZNY

DZIEWCZĘTA (ur. 2009-2011 – 25 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Karolina Madej

2009

PSP 3 Brzesko

34,38

2

Katarzyna Kuza

2009

PSP 1 Jadowniki

36,37

3

Weronika Stachera

2010

PSP 2 Brzesko

38,16

4

Zofia Gładka

2009

PSP 1 Brzesko

38,66

 

CHŁOPCY (ur. 2009-2011 – 25 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Patryk Surma

2010

PSP 1 Jadowniki

29,28

2

Mateusz Jankowski

2009

PSP 1 Brzesko

30,73

3

Piotr Franczyk

2010

PSP 2 Brzesko

33,63

4

Adam Biel

2010

PSP 3 Brzesko

37,96

 

DZIEWCZĘTA (ur. 2006-2008 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Natalia Gicala

2007

PSP Poręba Spytkowska

41,54

2

Emilia Żak

2007

PSP 3 Brzesko

50,47

3

Nikola Kołek

2006

PSP 1 Jadowniki

52,40

4

Natalia Jedynak

2007

PSP 2 Brzesko

53,69

5

Sara Szydłowska

2008

PSP 3 Brzesko

54,52

6

Maria Koczwara

2008

PSP 2 Brzesko

59,03

7

Wiktoria Wójcik

2007

PSP 2 Brzesko

1,02,47

8

Gabriela Franczyk

2007

PSP 1 Jadowniki

1,02,87

9

Karolina Chmal

2008

PSP 3 Brzesko

1,11,91

 

CHŁOPCY (ur. 2006-2008 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Marcel Słobodzian

2007

PSP 2 Brzesko

51,81

2

Kajetan Filipowski

2008

PSP 2 Brzesko

52,03

3

Michał Kural

2007

PSP Jasień

52,52

4

Jakub Olchawa

2006

PSP 3 Brzesko

55,88

5

Michał Budzyn

2006

PSP Jasień

1,02,54

6

Dominik Szczygiełek

2007

PSP 1 Jadowniki

1,05,85

7

Oskar Dzieński

2007

PSP 2 Brzesko

1,06,44

 

STYL GRZBIETOWY

DZIEWCZĘTA (ur. 2009-2011 – 25 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Liliana Marecik

2010

PSP 2 Brzesko

27,29

2

Amelia Gaudyn

2009

PSP 1 Jadowniki

29,62

3

Barbara Szczygiełek

2010

PSP 1 Jadowniki

29,76

4

Paulina Brzezina

2009

PSP 2 Brzesko

31,72

5

Gabriela Ćwik

2009

PSP Poręba Spytkowska

32,45

6

Maria Kokoszka

2009

PSP 2 Brzesko

34,32

7

Anna Mleczko

2009

PSP 1 Jadowniki

37,90

 

CHŁOPCY (ur. 2009-2011 – 25 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Aron Gurak

2010

PSP 2 Brzesko

29,79

2

Oskar Minor

2009

PSP Bucze

29,82

3

Tomasz Sacha

2011

PSP 3 Brzesko

34,52

4

Patryk Stec

2010

PSP 1 Jadowniki

35,43

5

Adam Machowski

2010

PSP 2 Brzesko

37,04

 

DZIEWCZĘTA (ur. 2006-2008 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Klara Hojnowska

2006

PSP 1 Jadowniki

44,94

2

Amelia Dadej

2007

PSP 3 Brzesko

46,06

3

Maja Łanocha

2007

PSP 2 Brzesko

46,20

4

Maja Leśniak

2007

PSP 2 Brzesko

50,14

5

Emilia Szczęch

2008

PSP 1 Jadowniki

50,29

6

Maja Chmielarz

2006

PSP 3 Brzesko

50,74

7

Barbara Zoremba

2007

PSP 2 Brzesko

50,81

8

Karolina Tota

2006

PSP Jasień

59,37

9

Nikola Ratajczak

2008

PSP Jasień

1,00,98

10

Weronika Góral

2008

PSP Jasień

1,01,90

11

Natalia Cichońska

2007

PSP 1 Jadowniki

1,04,83

12

Aleksandra Włodarczyk

2008

PSP 2 Brzesko

1,08,66

13

Olimpia Brzyk

2007

PSP Jasień

1,09,28

14

Anna Kokoszka

2007

PSP Poręba Spytkowska

1,09,59

 

CHŁOPCY (ur. 2006-2008 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Mikołaj Ziemiański

2008

PSP 1 Jadowniki

56,35

2

Jakub Kulig

2008

PSP 1 Jadowniki

57,52

3

Filip Wołek

2006

PSP 3 Brzesko

57,75

4

Błażej Kmiecik

2008

PSP 3 Brzesko

1,10,35

 

STYL DOWOLNY

DZIEWCZĘTA (ur. 2009-2011 – 25 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Pola Baniak

2009

PSP 3 Brzesko

19,70

2

Kornelia Strąg

2009

PSP Bucze

26,40

3

Amelia Surma

2009

PSP 2 Brzesko

29,62

4

Emilia Kornaś

2010

PSP 2 Brzesko

34,01

5

Emilia Mika

2010

PSP 2 Brzesko

38,57

 

CHŁOPCY (ur. 2009-2011 – 25 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Wiktor Kusiak

2009

PSP 2 Brzesko

26,26

2

Michał Garbień

2009

PSP 1 Brzesko

26,86

3

Błażej Florek

2009

PSP Bucze

28,58

 

DZIEWCZĘTA (ur. 2006-2008 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Judyta Kusion

2006

PSP 2 Brzesko

33,81

2

Klaudia Dyba

2007

PSP 3 Brzesko

34,06

3

Daria Fedek

2008

PSP Jasień

45,34

4

Kinga Witek

2007

PSP 2 Brzesko

48,01

5

Kinga Gicala

2008

PSP 2 Brzesko

49,89

6

Wiktoria Smaga

2007

PSP 2 Brzesko

52,51

7

Emilia Strąg

2006

PSP Bucze

54,18

8

Zofia Baniak

2007

PSP 3 Brzesko

55,01

9

Natasza Dadej

2008

PSP 3 Brzesko

55,50

10

Oliwia Szwedo

2008

PSP 2 Brzesko

56,62

11

Anna Janas

2007

PSP 2 Brzesko

1,05,46

12

Milena Tota

2008

PSP 3 Brzesko

1,09,92

13

Nikola Chamielec

2007

PSP Bucze

1,13,54

14

Klaudia Majcherczyk

2006

PSP Jasień

1,26,24

 

CHŁOPCY (ur. 2006-2008 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Adrian Pawełek

2006

PSP Jasień

33,18

2

Dawid Fedek

2007

PSP Jasień

37,55

3

Norbert Pawełek

2006

PSP Jasień

38,78

4

Franciszek Oleszczuk

2008

PSP 2 Brzesko

42,78

5

Szymon Łagosz

2008

PSP 2 Brzesko

42,89

6

Karol Sowa

2007

PSP 2 Brzesko

43,97

7

Bartosz Sacha

2006

PSP 3 Brzesko

44,10

8

Maciej Kusiak

2007

PSP 2 Brzesko

49,73

9

Mateusz Łopatowski

2007

PSP Jasień

59,14

10

Kacper Wróbel

2007

PSP 2 Brzesko

1,09,63

11

Artur Wąsik

2008

PSP 3 Brzesko

1,11,27

 

STYL MOTYLKOWY

DZIEWCZĘTA (ur. 2006-2008 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Anna Dzieńska

2006

PSP 1 Jadowniki

52,87

2

Wiktoria Topolska

2007

PSP 1 Jadowniki

1,09,86

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  – ZAWODY INDYWIDUALNE

STYL KLASYCZNY

DZIEWCZĘTA (ur. 2003-2005 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Amelia Marek

2005

ZSP Łysa Góra

35,29

2

Oliwia Mikulska

2004

PSP Mokrzyska

40,18

3

Julia Gurgul

2004

PSP 1 Brzesko

41,12

 

CHŁOPCY (ur. 2003-2005 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Dariusz Kwolek

2003

PSP 1 Brzesko

49,14

2

Kacper Barnaś

2004

PSP Bucze

57,32

3

Jakub Wyczesany

2004

PSP Bucze

1,07,20

 

STYL GRZBIETOWY

DZIEWCZĘTA (ur. 2003-2005 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Patrycja Smoleń

2005

PSP Wola Dębińska

35,05

2

Maja Madej

2003

PSP 2 Brzesko

36,74

3

Patrycja Gicala

2004

PSP Poręba Spytkowska

37,84

4

Weronika Hudy

2003

PSP 2 Jadowniki

59,76

 

CHŁOPCY (ur. 2003-2005 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Wojciech Górski

2003

PSP 1 Brzesko

40,46

2

Dominik Turek

2004

PSP Bucze

1,24,99

 

STYL DOWOLNY

DZIEWCZĘTA (ur. 2003-2005 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Oliwia Brach

2004

PSP 1 Brzesko

30,16

2

Julia Dadej

2005

PSP 2 Brzesko

31,04

3

Eryka Brach

2005

PSP 1 Brzesko

37,23

4

Julia Kuras

2004

PSP Mokrzyska

39,95

5

Magdalena Franczyk

2003

PSP 2 Jadowniki

44,56

6

Karolina Włudyka

2005

PSP Mokrzyska

45,50

7

Aleksandra Mroczek

2003

PSP 2 Jadowniki

45,74

8

Maria Kokoszka

2003

PSP 2 Jadowniki

47,67

9

Nikola Gicala

2003

PSP 2 Jadowniki

50,24

10

Aleksandra Moszko

2005

PSP Sterkowiec

54,53

11

Weronika Kołodziej

2004

PSP 2 Jadowniki

1,21,28

 

CHŁOPCY (ur. 2003-2005 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Patryk Gibuła

2005

ZSP Przyborów

29,58

2

Hubert Kusiak

2005

PSP 2 Brzesko

34,05

3

Franciszek Garbień

2004

PSP 1 Brzesko

34,86

4

Maciej Gaczoł

2003

PSP 2 Jadowniki

35,04

5

Eryk Kądziołka

2004

PSP 2 Brzesko

35,12

6

Kacper Cierniak

2003

PSP 2 Brzesko

35,64

7

Wiktor Minor

2004

PSP Bucze

47,51

8

Jakub Hajduk

2003

PSP 2 Jadowniki

54,03

 

STYL MOTYLKOWY

DZIEWCZĘTA (ur. 2003-2005 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Rok ur.

Szkoła

Czas

1

Weronika Pawłowska

2003

PSP 2 Brzesko

36,35

 

IGRZYSKA DZIECI – SZTAFETY 6x25m

DZIEWCZĘTA (ur. 2006 i młodsze)

  1. PSP 2 Brzesko I 1,55,67

(Natalia Jedynak, Maria Koczwara, Judyta Kusion, Maja Leśniak, Maja Łanocha, Kinga Witek, rez. Wiktoria Smaga)

  1. PSP 3 Brzesko 2,04,29
  2. PSP 1 Jadowniki 2,05,34
  3. PSP Jasień 2,48,41

PSP 2 Brzesko II (PK)                        2,22,40

 

CHŁOPCY (ur. 2006 i młodsi)

  1. PSP 2 Brzesko 2,00,90

(Kajetan Filipowski, Maciej Kusiak, Szymon Łagosz, Franciszek Oleszczuk, Marcel Słobodzian, Karol Sowa, rez. Kacper Wróbel)

  1. PSP Jasień 2,02,79
  2. PSP 3 Brzesko 2,42,14

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – SZTAFETY 6x50m

DZIEWCZĘTA (ur. 2003-2005)

  1. PSP 2 Brzesko 3,47,43

(Aleksandra Borowiec, Maja Czerczak, Julia Dadej, Maja Madej, Weronika Pawłowska, Julia Zwoleń, rez. Karolina Laska)

  1. PSP Mokrzyska 4,35,84
  2. PSP 2 Jadowniki 5,37,00

 

CHŁOPCY (ur. 2003-2005)

  1. PSP 2 Brzesko 4,09,57

(Kacper Cierniak, Wiktor Cierniak, Eryk Kądziołka, Hubert Kusiak, Dariusz Matras, Mateusz Zwolak, rez. Kacper Wolsza)

  1. PSP Bucze 6,46,00

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA – IGRZYSKA DZIECI (bez sztafet)

  1. PSP 2 Brzesko 5-1-4
  2. PSP 1 Jadowniki 4-4-2
  3. PSP 3 Brzesko 2-3-2
  4. PSP Jasień 1-1-3
  5. PSP Poręba Spytkowska 1-0-0
  6. PSP Bucze 0-2-1
  7. PSP 1 Brzesko 0-2-0

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (bez sztafet)

  1. PSP 1 Brzesko 3-0-3
  2. PSP 2 Brzesko 1-3-0
  3. ZSP Łysa Góra 1-0-0

    ZSP Przyborów                               1-0-0

    PSP Wola Dębińska                        1-0-0

  1. PSP Bucze 0-2-1
  2. PSP Mokrzyska 0-1-0
  3. PSP Poręba Spytkowska 0-0-1

Kalendarz imprez

Licealiada: Piłka ręczna dziewcząt

Data: 6.02.2019 r. godz. 9:00
Miejsce: ZSP nr 1 w Brzesku

IMS: Koszykówka dziewcząt

Data: 7.02.2019 r. godz. 9:00
Miejsce: Gnojnik

IMS: Koszykówka chłopców

Data: 8.02.2019 r. godz. 9:00
Miejsce: Borzęcin

Licealiada: Piłka ręczna chłopców

Data: 11.02.2019 r. godz. 9:00
Miejsce: ZSP nr 2 w Brzesku

Zobacz więcej

Najnowsze galerie

Ranking szkół

IGRZYSKA DZIECI
PSP Szczurowa 22
PSP nr 2 w Brzesku 16
PSP Zaborów 14
Zobacz więcej
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
PSP Szczurowa /ur. 2003-2005/ 24
PSP nr 2 w Brzesku /ur. 2003-2005/ 19
PSP Iwkowa /ur. 2003-2005/ 18
Zobacz więcej
LICEALIADA
ZSP nr 1 w Brzesku 31
ZSP nr 2 w Brzesko 29
ZSP Czchów 16
Zobacz więcej

aktywny-1.jpg

Najnowsze reportaże wideo

Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski - FINAŁ

Mini piłka nożna

Powiat Brzeski-Zawody Powiatowe-Mini Piłka Ręczna Dziewcząt

Powiat Brzeski - Zawody Powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Brzesku
ul. Glowackiego 51
32-800 Brzesko

Redakcja

Pawel Ciura
tel: 603 811 834
e-mail: sport@powiatbrzeski.pl

Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego

Redaguj z nami portal!

Zapraszamy do współpracy.

banerek-starostwo.jpg