Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Brzeska LIga Halowa - wyniki, galeria zdjęć

2019-01-16 08:18
Brzeska LIga Halowa - wyniki, galeria zdjęć

W sobotę 12 stycznia zainaugurowane zostały rozgrywki Brzeskiej Ligi Halowej – Zima 2019 w kategoriach Orlików, Żaków i Skrzatów. Poniżej podajemy wyniki pierwszych turniejowych gier Orlików i Żaków w halach w Brzesku i Borzęcinie Górnym oraz aktualne tabele.

Najmłodsi piłkarze (Skrzaty) rywalizowali w halach w Okocimiu i Gnojniku.

Galeria zdjęć 1

Galeria zdjeć 2

ORLIKI (roczniki 2008-2009)

Grupa A

I RUNDA - Brzesko

AP CAN-PACK Okocimski 2008 – UKS AP Champions    1:0

Elita – Zostań Piłkarzem                         0:1

UKS AP Champions – Zostań Piłkarzem              1:2

AP CAN-PACK Okocimski 2008 – Elita               1:1

Elita – UKS AP Champions                         1:0

Zostań Piłkarzem – AP CAN-PACK Okocimski 2008    0:1

 

1. AP CAN-PACK Okocimski 2008 Brzesko       3    7   3-1

2. Zostań Piłkarzem Poręba Spytkowska       3    6   3-2

3. Elita Brzesko                            3    4   2-2

4. UKS AP Champions Brzesko                  3    0   1-4

 

Grupa B

I RUNDA - Brzesko

AP CAN-PACK Okocimski II 2008 – Elita II              1:3

UKS Orlik – Zostań Piłkarzem                          1:2

Elita II – Zostań Piłkarzem                           0:0

AP CAN-PACK Okocimski II 2008 – UKS Orlik             1:0

UKS Orlik – Elita II                                  1:3

Zostań Piłkarzem – AP CAN-PACK Okocimski II 2008      2:1

 

1. Elita II Brzesko                         3    7   6-2

2. Zostań Piłkarzem Bochnia                 3    7   4-2

3. AP CAN-PACK Okocimski II 2008 Brzesko    3    3   3-5

4. UKS Orlik Dębno                           3    0   2-6

 

Grupa C

I RUNDA – Borzęcin Górny

AP CAN-PACK Okocimski IV 2009 – Sokoliki              0:3

Strażak – Olimpijczyk II                              1:3

Sokoliki – Olimpijczyk II                             6:1

AP CAN-PACK Okocimski IV 2009 – Strażak               4:0

Strażak – Sokoliki                                    0:10

Olimpijczyk II – AP CAN-PACK Okocimski IV 2009        1:4

 

1. Sokoliki Borzęcin Górny                  3    9   19- 1

2. AP CAN-PACK Okocimski IV 2009 Brzesko    3    6    8- 4

3. Olimpijczyk II Szczurowa                 3    3   5-11

4. Strażak Mokrzyska                         3    0   1-17

 

Grupa E

I RUNDA - Brzesko

AP CAN-PACK Okocimski III 2009 – UKS Orlik II    1:1

Olimpijczyk – Błękitni                           5:0

UKS Orlik II – Błękitni                          2:2

AP CAN-PACK Okocimski III 2009 – Olimpijczyk     0:5

Olimpijczyk – UKS Orlik II                       6:0

Błękitni – AP CAN-PACK Okocimski III 2009        2:2

 

1. Olimpijczyk Szczurowa                    3    9   16- 0

2. Błękitni Przyborów                       3    2    4- 9

3. AP CAN-PACK Okocimski III 2009 Brzesko   3    2   3- 8

4. UKS Orlik II Dębno                        3    2   3- 9

 

ŻAKI (roczniki 2010-2011)

         

Grupa B

I RUNDA – Borzęcin Górny

Sokoliki – UKS Orlik II           1:3

Olimpijczyk – Błękitni            2:0

UKS Orlik II – Błękitni           6:0

Sokoliki – Olimpijczyk            8:0

Olimpijczyk – UKS Orlik II        0:7

Błękitni – Sokoliki               0:9

 

1. UKS Orlik II Dębno             3    9   16- 1

2. Sokoliki Borzęcin Górny        3    6   18- 3

3. Olimpijczyk Szczurowa          3    3   2-15

4. Błękitni Przyborów             3    0   0-17

 

Kalendarz imprez

ID: Tenis stołowy indywidualny

Data: 26.02.2019r. godz. 9:00
Miejsce: Sufczyn

Licealiada: Koszykówka chłopców

Data: 26.02.2019 r. godz. 9:00
Miejsce: ZSP nr 2 w Brzesku

Narciarstwo Alpejskie

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Data: 27.02.2019 r.
Miejsce: Kluszkowce

ID: Tenis stołowy drużynowy

Data: 28.02.2019 r. godz. 9:00
Miejsce: Sufczyn

Zobacz więcej

Najnowsze galerie

Ranking szkół

IGRZYSKA DZIECI
PSP Szczurowa 27
PSP nr 2 w Brzesku 16
PSP Jasień 14
Zobacz więcej
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
PSP Szczurowa /ur. 2003-2005/ 24
PSP nr 2 w Brzesku /ur. 2003-2005/ 19
PSP Iwkowa /ur. 2003-2005/ 18
Zobacz więcej
LICEALIADA
ZSP nr 2 w Brzesko 45
ZSP nr 1 w Brzesku 40
ZSP Czchów 25
Zobacz więcej

aktywny-1.jpg

Najnowsze reportaże wideo

Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski - FINAŁ

Mini piłka nożna

Powiat Brzeski-Zawody Powiatowe-Mini Piłka Ręczna Dziewcząt

Powiat Brzeski - Zawody Powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Brzesku
ul. Glowackiego 51
32-800 Brzesko

Redakcja

Pawel Ciura
tel: 603 811 834
e-mail: sport@powiatbrzeski.pl

Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego

Redaguj z nami portal!

Zapraszamy do współpracy.

banerek-starostwo.jpg