Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

BRZESKA LIGA HALOWA – ZIMA 2019 - 1,2 RUNDA

2019-01-21 14:25
BRZESKA LIGA HALOWA – ZIMA 2019 - 1,2 RUNDA

W sobotę 19 stycznia rozegrane zostały kolejne turnieje Brzeskiej Ligi Halowej – Zima 2019 w kategoriach Orlików, Żaków i Skrzatów. Poniżej podajemy wyniki I i II rundy gier Orlików i Żaków oraz aktualne tabele wszystkich grup.

Najmłodsi piłkarze (Skrzaty) tym razem rywalizowali w hali w Gnojniku (grupy A i C).

ORLIKI (roczniki 2008-2009)

Grupa A

I RUNDA – Brzesko (12 stycznia)

AP CAN-PACK Okocimski 2008 – UKS AP Champions    1:0

Elita – Zostań Piłkarzem                         0:1

UKS AP Champions – Zostań Piłkarzem              1:2

AP CAN-PACK Okocimski 2008 – Elita               1:1

Elita – UKS AP Champions                         1:0

Zostań Piłkarzem – AP CAN-PACK Okocimski 2008    0:1

 

II RUNDA – Brzesko (19 stycznia).

Elita – AP CAN-PACK Okocimski 2008               1:0

Zostań Piłkarzem – UKS AP Champions              1:3

AP CAN-PACK Okocimski 2008 – UKS AP Champions    1:2

Elita – Zostań Piłkarzem                         1:2

Zostań Piłkarzem - AP CAN-PACK Okocimski 2008    3:0

UKS AP Champions – Elita                         2:2

 

  1. Zostań Piłkarzem Poręba Spytkowska 6 12  9-6
  2. Elita Brzesko 6   8 6-6
  3. UKS AP Champions Brzesko 6   7  8-8
  4. AP CAN-PACK Okocimski 2008 Brzesko 6   7  4-7

 

Grupa B

I RUNDA – Brzesko (12 stycznia)

AP CAN-PACK Okocimski II 2008 – Elita II              1:3

UKS Orlik – Zostań Piłkarzem                          1:2

Elita II – Zostań Piłkarzem                           0:0

AP CAN-PACK Okocimski II 2008 – UKS Orlik             1:0

UKS Orlik – Elita II                                  1:3

Zostań Piłkarzem – AP CAN-PACK Okocimski II 2008      2:1

 

II RUNDA – Brzesko (19 stycznia)

UKS Orlik – AP CAN-PACK Okocimski II 2008             2:6

Zostań Piłkarzem – Elita II                           1:2

AP CAN-PACK Okocimski II 2008 – Elita II              2:2

UKS Orlik – Zostań Piłkarzem                          0:3

Zostań Piłkarzem – AP CAN-PACK Okocimski II 2008      3:1

Elita II – UKS Orlik                                  5:2

 

  1. Elita II Brzesko 6 14  15- 7
  2. Zostań Piłkarzem Bochnia 6    13 11- 5
  3. AP CAN-PACK Okocimski II 2008 Brzesko 6   7  12-12
  4. UKS Orlik Dębno 6   0  6-20

 

Grupa C

I RUNDA – Borzęcin Górny (12 stycznia)

AP CAN-PACK Okocimski IV 2009 – Sokoliki              0:3

Strażak – Olimpijczyk II                              1:3

Sokoliki – Olimpijczyk II                             6:1

AP CAN-PACK Okocimski IV 2009 – Strażak               4:0

Strażak – Sokoliki                                    0:10

Olimpijczyk II – AP CAN-PACK Okocimski IV 2009        1:4

 

II RUNDA – Szczurowa (19 stycznia)

Strażak – AP CAN-PACK Okocimski IV 2009               1:3

Olimpijczyk II – Sokoliki                             0:5

AP CAN-PACK Okocimski IV 2009 – Sokoliki              0:2

Strażak – Olimpijczyk II                              1:0

Olimpijczyk II – AP CAN-PACK Okocimski IV 2009        2:3

Sokoliki – Strażak                                    2:2

 

  1. Sokoliki Borzęcin Górny 6 16  28- 3
  2. AP CAN-PACK Okocimski IV 2009 Brzesko 6 12 14- 9
  3. Strażak Mokrzyska 6   4  5-22
  4. Olimpijczyk II Szczurowa 6   3  7-20

 

Grupa D

I RUNDA – Gnojnik (19 stycznia)

LKS Lewniowa – LKS Gnojnik                            0:5

LKS Biesiadki – Szkółka Piłkarska Zubello II 2009     2:0

Jastrząb - LKS Lewniowa                               4:1

LKS Gnojnik – LKS Biesiadki                           3:1

Szkółka Piłkarska Zubello II 2009 – Jastrząb          6:1

LKS Lewniowa - LKS Biesiadki                          0:5

LKS Gnojnik – Szkółka Piłkarska Zubello II 2009       7:3

LKS Biesiadki – Jastrząb                              5:3

LKS Lewniowa – Szkółka Piłkarska Zubello II 2009      2:3

LKS Gnojnik - Jastrząb                                4:2

 

  1. LKS Gnojnik 4 12  19- 6
  2. LKS Biesiadki 4   9 13- 6
  3. Szkółka Piłkarska Zubello II 2009 Iwkowa 4 6  12-12
  4. Jastrząb Łoniowa 4   3  10-16
  5. LKS Lewniowa 4   0   3-17

 

Grupa E

I RUNDA – Brzesko (12 stycznia)

AP CAN-PACK Okocimski III 2009 – UKS Orlik II    1:1

Olimpijczyk – Błękitni                           5:0

UKS Orlik II – Błękitni                          2:2

AP CAN-PACK Okocimski III 2009 – Olimpijczyk     0:5

Olimpijczyk – UKS Orlik II                       6:0

Błękitni – AP CAN-PACK Okocimski III 2009        2:2

 

  1. Olimpijczyk Szczurowa 3 9   16- 0
  2. Błękitni Przyborów 3 2    4- 9
  3. AP CAN-PACK Okocimski III 2009 Brzesko 3 2   3- 8
  4. UKS Orlik II Dębno 3 2   3- 9

 

Grupa F

I RUNDA – Czchów (19 stycznia)

Piast – Iva                                  3:0

Macierz – Szkółka Piłkarska Zubello 2008    1:2

Iva – Szkółka Piłkarska Zubello 2008        0:6

Piast – Macierz                             3:0

Macierz – Iva                               4:0

Szkółka Piłkarska Zubello 2008 – Piast      3:2

 

  1. Szkółka Piłkarska Zubello 2008 Iwkowa 3 9   11- 3
  2. Piast Czchów 3 6    8- 3
  3. Macierz Lipnica Murowana 3 3   5- 5
  4. Iva Iwkowa 3 0   0-13

 

ŻAKI (roczniki 2010-2011)   

Grupa A

I RUNDA – Brzesko (19 stycznia)

AP CAN-PACK Okocimski 2010 – Elita               2:3

Zostań Piłkarzem – UKS AP Champions              1:7

Elita – UKS AP Champions                         0:0

AP CAN-PACK Okocimski 2010 – Zostań Piłkarzem    2:1

Zostań Piłkarzem – Elita                         1:0

UKS AP Champions – AP CAN-PACK Okocimski 2010    0:2

 

  1. AP CAN-PACK Okocimski 2010 Brzesko 3 6   6-4
  2. UKS AP Champions Brzesko 3 4   7-3
  3. Elita Brzesko 3 4   3-3
  4. Zostań Piłkarzem Bochnia 3 3   3-9

 

Grupa B

I RUNDA – Borzęcin Górny (12 stycznia)

Sokoliki – UKS Orlik II           1:3

Olimpijczyk – Błękitni            2:0

UKS Orlik II – Błękitni           6:0

Sokoliki – Olimpijczyk            8:0

Olimpijczyk – UKS Orlik II        0:7

Błękitni – Sokoliki               0:9

 

II RUNDA – Szczurowa (19 stycznia)

Olimpijczyk – Sokoliki            1:8

Błękitni – UKS Orlik II           0:9

Sokoliki – UKS Orlik II           1:2

Olimpijczyk – Błękitni            2:1

Błękitni – Sokoliki               0:4

UKS Orlik II – Olimpijczyk        10:0

 

  1. UKS Orlik II Dębno 6 18  37- 2
  2. Sokoliki Borzęcin Górny 6 12  31- 6
  3. Olimpijczyk Szczurowa 6   6    5-34
  4. Błękitni Przyborów 6   0    1-32

 

Grupa C

I RUNDA – Brzesko (19 stycznia)

AP CAN-PACK Okocimski II 2011 – Zostań Piłkarzem II   0:0

UKS Orlik – Elita II                                  1:2

Strażak - AP CAN-PACK Okocimski II 2011               1:4

Zostań Piłkarzem II – UKS Orlik                       2:4

Elita II – Strażak                                    4:1

AP CAN-PACK Okocimski II 2011 - UKS Orlik             2:0

Zostań Piłkarzem II – Elita II                        1:0

UKS Orlik – Strażak                                   2:2

AP CAN-PACK Okocimski II 2011 - Elita II              2:3

Zostań Piłkarzem II - Strażak                         2:1

 

  1. Elita II Brzesko 4   9    9- 5
  2. AP CAN-PACK Okocimski II 2011 Brzesko 4   7   8- 4
  3. Zostań Piłkarzem II Bochnia 4   7    5- 5
  4. UKS Orlik Dębno 4   4    7- 8
  5. Strażak Mokrzyska 4   1    5-12

 

Grupa D

I RUNDA – Czchów (19 stycznia)

Piast – Jastrząb                       3:1

Szkółka Piłkarska Zubello – Iva        0:4

Iva II - Piast                         0:2

Jastrząb – Szkółka Piłkarska Zubello   3:1

Iva – Iva II                           1:1

Piast - Szkółka Piłkarska Zubello      3:0

Jastrząb – Iva                         0:4

Szkółka Piłkarska Zubello – Iva II     0:1

Piast – Iva                            0:3

Jastrząb - Iva II                      0:1

 

  1. Iva Iwkowa 4 10    12- 1
  2. Piast Czchów 4   9    8- 4
  3. Iva II Iwkowa 4   7     3- 3
  4. Jastrząb Łoniowa 4   3     4- 9
  5. Szkółka Piłkarska Zubello Iwkowa 4   0     1-11

Kalendarz imprez

ID: Tenis stołowy indywidualny

Data: 26.02.2019r. godz. 9:00
Miejsce: Sufczyn

Licealiada: Koszykówka chłopców

Data: 26.02.2019 r. godz. 9:00
Miejsce: ZSP nr 2 w Brzesku

Narciarstwo Alpejskie

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Data: 27.02.2019 r.
Miejsce: Kluszkowce

ID: Tenis stołowy drużynowy

Data: 28.02.2019 r. godz. 9:00
Miejsce: Sufczyn

Zobacz więcej

Najnowsze galerie

Ranking szkół

IGRZYSKA DZIECI
PSP Szczurowa 27
PSP nr 2 w Brzesku 16
PSP Jasień 14
Zobacz więcej
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
PSP Szczurowa /ur. 2003-2005/ 24
PSP nr 2 w Brzesku /ur. 2003-2005/ 19
PSP Iwkowa /ur. 2003-2005/ 18
Zobacz więcej
LICEALIADA
ZSP nr 2 w Brzesko 45
ZSP nr 1 w Brzesku 40
ZSP Czchów 25
Zobacz więcej

aktywny-1.jpg

Najnowsze reportaże wideo

Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski - FINAŁ

Mini piłka nożna

Powiat Brzeski-Zawody Powiatowe-Mini Piłka Ręczna Dziewcząt

Powiat Brzeski - Zawody Powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Brzesku
ul. Glowackiego 51
32-800 Brzesko

Redakcja

Pawel Ciura
tel: 603 811 834
e-mail: sport@powiatbrzeski.pl

Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego

Redaguj z nami portal!

Zapraszamy do współpracy.

banerek-starostwo.jpg