Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

BRZESKA LIGA HALOWA – ZIMA 2019

2019-01-29 08:26
BRZESKA LIGA HALOWA – ZIMA 2019

W sobotę 26 stycznia rozegrane zostały kolejne turnieje Brzeskiej Ligi Halowej – Zima 2019 w kategoriach Orlików, Żaków i Skrzatów, które zakończyły pierwszą część rywalizacji. Poniżej podajemy kompletne wyniki I i II rundy wszystkich grup Orlików i Żaków oraz aktualne tabele po części rozgrywek.

Po rozegraniu II rundy zespoły, które w grupach zajęły 1. i 2. miejsca, w III i IV rundzie zagrają w grupach „mocniejszych”. Z kolei drużyny, które zostały sklasyfikowane na miejscach 3, 4 i 5 (grupa D - Orliki) oraz (grupy C i D - Żaki) w III i IV rundzie rywalizować będą w grupach „słabszych”.

 

Najmłodsi piłkarze (Skrzaty) w miniony weekend rywalizowali w halach w Gnojniku (grupa A) i w Szczurowej (grupa B).

 

ORLIKI (roczniki 2008-2009)

Grupa A

I RUNDA – Brzesko (12 stycznia)

AP CAN-PACK Okocimski 2008 – UKS AP Champions    1:0

UKS Elita 2008 – Zostań Piłkarzem                0:1

UKS AP Champions – Zostań Piłkarzem              1:2

AP CAN-PACK Okocimski 2008 – UKS Elita 2008      1:1

UKS Elita 2008 – UKS AP Champions                1:0

Zostań Piłkarzem – AP CAN-PACK Okocimski 2008    0:1

 

II RUNDA – Brzesko (19 stycznia).

UKS Elita 2008 – AP CAN-PACK Okocimski 2008      1:0

Zostań Piłkarzem – UKS AP Champions              1:3

AP CAN-PACK Okocimski 2008 – UKS AP Champions    1:2

UKS Elita 2008 – Zostań Piłkarzem                1:2

Zostań Piłkarzem - AP CAN-PACK Okocimski 2008    3:0

UKS AP Champions – UKS Elita 2008                2:2

 

  1. Zostań Piłkarzem Poręba Spytkowska 6 12  9-6
  2. UKS Elita 2008 Brzesko 6   8 6-6
  3. UKS AP Champions Brzesko 6   7  8-8
  4. AP CAN-PACK Okocimski 2008 Brzesko 6   7  4-7

 

Grupa B

 

I RUNDA – Brzesko (12 stycznia)

AP CAN-PACK Okocimski II 2008 – UKS Elita II 2009     1:3

UKS Orlik – Zostań Piłkarzem                          1:2

UKS Elita II 2009 – Zostań Piłkarzem                  0:0

AP CAN-PACK Okocimski II 2008 – UKS Orlik             1:0

UKS Orlik – UKS Elita II 2009                         1:3

Zostań Piłkarzem – AP CAN-PACK Okocimski II 2008      2:1

 

II RUNDA – Brzesko (19 stycznia)

UKS Orlik – AP CAN-PACK Okocimski II 2008             2:6

Zostań Piłkarzem – UKS Elita II 2009                  1:2

AP CAN-PACK Okocimski II 2008 – UKS Elita II 2009     2:2

UKS Orlik – Zostań Piłkarzem                          0:3

Zostań Piłkarzem – AP CAN-PACK Okocimski II 2008      3:1

UKS Elita II 2009 – UKS Orlik                         5:2

 

  1. UKS Elita II 2009 Brzesko 6 14  15- 7
  2. Zostań Piłkarzem Bochnia 6 13 11- 5
  3. AP CAN-PACK Okocimski II 2008 Brzesko 6   7  12-12
  4. UKS Orlik Dębno 6   0  6-20

 

Grupa C

 

I RUNDA – Borzęcin Górny (12 stycznia)

AP CAN-PACK Okocimski IV 2009 – Sokoliki              0:3

Strażak – Olimpijczyk II                              1:3

Sokoliki – Olimpijczyk II                             6:1

AP CAN-PACK Okocimski IV 2009 – Strażak               4:0

Strażak – Sokoliki                                    0:10

Olimpijczyk II – AP CAN-PACK Okocimski IV 2009        1:4

 

II RUNDA – Szczurowa (19 stycznia)

Strażak – AP CAN-PACK Okocimski IV 2009               1:3

Olimpijczyk II – Sokoliki                             0:5

AP CAN-PACK Okocimski IV 2009 – Sokoliki              0:2

Strażak – Olimpijczyk II                              1:0

Olimpijczyk II – AP CAN-PACK Okocimski IV 2009        2:3

Sokoliki – Strażak                                    2:2

 

  1. Sokoliki Borzęcin Górny 6 16  28- 3
  2. AP CAN-PACK Okocimski IV 2009 Brzesko 6 12 14- 9
  3. Strażak Mokrzyska 6   4  5-22
  4. Olimpijczyk II Szczurowa 6   3  7-20

 

Grupa D

I RUNDA – Gnojnik (19 stycznia)

LKS Lewniowa – LKS Gnojnik                            0:5

LKS Biesiadki – Szkółka Piłkarska Zubello II 2009     2:0

Jastrząb - LKS Lewniowa                               4:1

LKS Gnojnik – LKS Biesiadki                           3:1

Szkółka Piłkarska Zubello II 2009 – Jastrząb          6:1

LKS Lewniowa - LKS Biesiadki                          0:5

LKS Gnojnik – Szkółka Piłkarska Zubello II 2009       7:3

LKS Biesiadki – Jastrząb                              5:3

LKS Lewniowa – Szkółka Piłkarska Zubello II 2009      2:3

LKS Gnojnik - Jastrząb                                4:2

 

II RUNDA – Gnojnik (sobota 26 stycznia)

LKS Lewniowa – Jastrząb                               3:0 wo

LKS Gnojnik – LKS Biesiadki                           6:1

Szkółka Piłkarska Zubello II 2009 - LKS Lewniowa      5:0

Jastrząb – LKS Gnojnik                                0:3 wo

LKS Biesiadki – Szkółka Piłkarska Zubello II 2009     0:7

LKS Lewniowa - LKS Gnojnik                            1:3

Jastrząb – LKS Biesiadki                              0:3 wo

LKS Gnojnik – Szkółka Piłkarska Zubello II 2009       3:3

LKS Lewniowa – LKS Biesiadki                          2:2

Jastrząb - Szkółka Piłkarska Zubello II 2009          0:3 wo

 

  1. LKS Gnojnik 8 22  34-11
  2. Szkółka Piłkarska Zubello II 2009 Iwkowa 8 16 30-15
  3. LKS Biesiadki 8 13  19-21
  4. LKS Lewniowa 8   4  9-27
  5. Jastrząb Łoniowa 8   3  10-28

 

Grupa E

 

I RUNDA – Brzesko (12 stycznia)

AP CAN-PACK Okocimski III 2009 – UKS Orlik II    1:1

Olimpijczyk – Błękitni                           5:0

UKS Orlik II – Błękitni                          2:2

AP CAN-PACK Okocimski III 2009 – Olimpijczyk     0:5

Olimpijczyk – UKS Orlik II                       6:0

Błękitni – AP CAN-PACK Okocimski III 2009        2:2

 

II RUNDA – Szczurowa (26 stycznia)

Olimpijczyk – AP CAN-PACK Okocimski III 2009     8:0

Błękitni – UKS Orlik II                          0:1

AP CAN-PACK Okocimski III 2009 – UKS Orlik II    1:1

Olimpijczyk – Błękitni                           5:0

Błękitni – AP CAN-PACK Okocimski III 2009        2:2

UKS Orlik II – Olimpijczyk                       1:4

 

  1. Olimpijczyk Szczurowa 6 18   33- 1
  2. UKS Orlik II Dębno 6 6    6-14
  3. AP CAN-PACK Okocimski III 2009 Brzesko 6 4   6-19
  4. Błękitni Przyborów 6 3   6-17

 

Grupa F

 

I RUNDA – Czchów (19 stycznia)

Piast – Iva                                 3:0

Macierz – Szkółka Piłkarska Zubello 2008    1:2

Iva – Szkółka Piłkarska Zubello 2008        0:6

Piast – Macierz                             3:0

Macierz – Iva                               0:4

Szkółka Piłkarska Zubello 2008 – Piast      3:2

 

II RUNDA – Czchów (26 stycznia)

Macierz – Piast                             1:2

Szkółka Piłkarska Zubello 2008 – Iva        3:0

Piast – Iva                                 1:2

Macierz – Szkółka Piłkarska Zubello 2008    2:3

Szkółka Piłkarska Zubello 2008 – Piast      1:0

Iva – Macierz                               0:2

 

  1. Szkółka Piłkarska Zubello 2008 Iwkowa 6 18   18- 5
  2. Piast Czchów 6 9   11- 7
  3. Iva Iwkowa 6    6   6-15
  4. Macierz Lipnica Murowana 6 3   6-14

 

ŻAKI (roczniki 2010-2011)

         

Grupa A

I RUNDA – Brzesko (19 stycznia)

AP CAN-PACK Okocimski 2010 – UKS Elita 2010      2:3

Zostań Piłkarzem – UKS AP Champions              1:7

UKS Elita 2010 – UKS AP Champions                0:0

AP CAN-PACK Okocimski 2010 – Zostań Piłkarzem    2:1

Zostań Piłkarzem – UKS Elita 2010                1:0

UKS AP Champions – AP CAN-PACK Okocimski 2010    0:2

 

II RUNDA – Brzesko (26 stycznia)

UKS AP Champions – Zostań Piłkarzem              3:0

UKS Elita 2010 – AP CAN-PACK Okocimski 2010      3:1

Zostań Piłkarzem – AP CAN-PACK Okocimski 2010    2:4

UKS AP Champions – UKS Elita 2010                2:1

UKS Elita 2010 – Zostań Piłkarzem                2:1

AP CAN-PACK Okocimski 2010 – UKS AP Champions    4:0

 

  1. AP CAN-PACK Okocimski 2010 Brzesko 6 12   15- 9
  2. UKS AP Champions Brzesko 6 10   12- 8
  3. UKS Elita 2010 Brzesko 6 10   9- 7
  4. Zostań Piłkarzem Bochnia 6 3   6-18

 

Grupa B

I RUNDA – Borzęcin Górny (12 stycznia)

Sokoliki – UKS Orlik II           1:3

Olimpijczyk – Błękitni            2:0

UKS Orlik II – Błękitni           6:0

Sokoliki – Olimpijczyk            8:0

Olimpijczyk – UKS Orlik II        0:7

Błękitni – Sokoliki               0:9

 

II RUNDA – Szczurowa (19 stycznia)

Olimpijczyk – Sokoliki            1:8

Błękitni – UKS Orlik II           0:9

Sokoliki – UKS Orlik II           1:2

Olimpijczyk – Błękitni            2:1

Błękitni – Sokoliki               0:4

UKS Orlik II – Olimpijczyk        10:0

 

  1. UKS Orlik II Dębno 6 18  37- 2
  2. Sokoliki Borzęcin Górny 6 12  31- 6
  3. Olimpijczyk Szczurowa 6   6    5-34
  4. Błękitni Przyborów 6   0    1-32

 

Grupa C

I RUNDA – Brzesko (19 stycznia)

AP CAN-PACK Okocimski II 2011 – Zostań Piłkarzem II   0:0

UKS Orlik – UKS Elita II 2011                         1:2

Strażak - AP CAN-PACK Okocimski II 2011               1:4

Zostań Piłkarzem II – UKS Orlik                       2:4

UKS Elita II 2011 – Strażak                           4:1

AP CAN-PACK Okocimski II 2011 - UKS Orlik             2:0

Zostań Piłkarzem II – UKS Elita II 2011               1:0

UKS Orlik – Strażak                                   2:2

AP CAN-PACK Okocimski II 2011 – UKS Elita II 2011     2:3

Zostań Piłkarzem II - Strażak                         2:1

 

II RUNDA – Brzesko (26 stycznia)

UKS Elita II 2011 – Strażak                           2:1

AP CAN-PACK Okocimski II 2011 – Zostań Piłkarzem II   3:6

UKS Orlik – UKS Elita II 2011                         0:2

Strażak – AP CAN-PACK Okocimski II 2011               1:0

Zostań Piłkarzem II – UKS Orlik                       2:1

UKS Elita II 2011 - AP CAN-PACK Okocimski II 2011     2:0

Strażak – Zostań Piłkarzem II                         1:2

AP CAN-PACK Okocimski II 2011 – UKS Orlik             1:2

UKS Elita II 2011 - Zostań Piłkarzem II               2:1

Strażak - UKS Orlik                                   0:2

 

  1. UKS Elita II 2011 Brzesko 8 21  17- 7
  2. Zostań Piłkarzem II Bochnia 8 16  16-12
  3. UKS Orlik Dębno 8 10  12-13
  4. AP CAN-PACK Okocimski II 2011 Brzesko 8   7  12-15
  5. Strażak Mokrzyska 8   4    8-18

 

Grupa D

I RUNDA – Czchów (19 stycznia)

Piast – Jastrząb                       3:1

Szkółka Piłkarska Zubello – Iva        0:4

Iva II - Piast                         0:2

Jastrząb – Szkółka Piłkarska Zubello   3:1

Iva – Iva II                           1:1

Piast - Szkółka Piłkarska Zubello      3:0

Jastrząb – Iva                         0:4

Szkółka Piłkarska Zubello – Iva II     0:1

Piast – Iva                            0:3

Jastrząb - Iva II                      0:1

 

II RUNDA – Czchów (26 stycznia)

Iva II – Piast                         1:1

Jastrząb – Szkółka Piłkarska Zubello   3:3

Iva - Iva II                           2:2

Piast – Jastrząb                       2:3

Szkółka Piłkarska Zubello – Iva        1:3

Iva II - Jastrząb                      1:3

Piast – Szkółka Piłkarska Zubello      0:4

Jastrząb – Iva                         0:2

Iva II – Szkółka Piłkarska Zubello     1:4

Piast - Iva                            3:0

 

  1. Iva Iwkowa 8 17    19- 7
  2. Piast Czchów 8 13   14-12
  3. Jastrząb Łoniowa 8 10    13-17
  4. Iva II Iwkowa 8   9     8-13
  5. Szkółka Piłkarska Zubello Iwkowa 8   7    13-18

Kalendarz imprez

Zobacz więcej

Najnowsze galerie

Ranking szkół

IGRZYSKA DZIECI
PSP Szczurowa 73
PSP nr 2 w Brzesku 47
PSP Lewniowa 26
Zobacz więcej
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
PSP nr 2 w Brzesku /ur. 2003-2005/ 45
PSP Szczurowa /ur. 2003-2005/ 41
PSP Borzęcin /ur. 2003-2005/ 25
Zobacz więcej
LICEALIADA
ZSP nr 2 w Brzesko 78
ZSP nr 1 w Brzesku 67
ZSP Czchów 49
Zobacz więcej

baner-aib-str-internetowa3.png

Najnowsze reportaże wideo

Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski - FINAŁ

Mini piłka nożna

Powiat Brzeski-Zawody Powiatowe-Mini Piłka Ręczna Dziewcząt

Powiat Brzeski - Zawody Powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Brzesku
ul. Glowackiego 51
32-800 Brzesko

Redakcja

Pawel Ciura
tel: 603 811 834
e-mail: sport@powiatbrzeski.pl

Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego

Redaguj z nami portal!

Zapraszamy do współpracy.

banerek-starostwo.jpg