Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

BRZESKA LIGA HALOWA – ZIMA 2019 - wyniki

2019-02-06 08:15
BRZESKA LIGA HALOWA – ZIMA 2019 - wyniki

W sobotę 2 lutego rozegrane zostały pierwsze turnieje części finałowej Brzeskiej Ligi Halowej – Zima 2019 w kategoriach Orlików, Żaków i Skrzatów. Poniżej podajemy wyniki III rundy w grupach Orlików i Żaków oraz aktualne tabele.

 

Najmłodsi piłkarze (Skrzaty) w miniony weekend rywalizowali w hali w Brzesku (grupy D i E).

ORLIKI (roczniki 2008-2009)

 

Grupa G

 

III RUNDA – Gnojnik (2 lutego)

LKS Pagen Gnojnik – UKS Elita II 2009                 5:3

Piast – Szkółka Piłkarska Zubello II 2009             2:0

UKS Elita II 2009 – Szkółka Piłkarska Zubello II 2009 3:1

LKS Pagen Gnojnik – Piast                             1:3

Piast – UKS Elita II 2009                             5:2

Szkółka Piłkarska Zubello II 2009 – LKS Pagen Gnojnik 0:1

 

  1. Piast Czchów 3   9  10- 3
  2. LKS Pagen Gnojnik 3   6   7-     6
  3. UKS Elita II 2009 Brzesko 3   3    8-11
  4. Szkółka Piłkarska Zubello II 2009 Iwkowa 3 0    1- 6

 

Grupa H

 

III RUNDA – Brzesko (2 lutego)

UKS Elita 2008 – UKS Orlik II                         0:0

Szkółka Piłkarska Zubello 2008 – Zostań Piłkarzem     4:1

UKS Orlik II – Zostań Piłkarzem                       1:1

UKS Elita 2008 – Szkółka Piłkarska Zubello 2008       1:3

Szkółka Piłkarska Zubello 2008 – UKS Orlik II         2:0

Zostań Piłkarzem – UKS Elita 2008                     1:3

 

  1. Szkółka Piłkarska Zubello 2008 Iwkowa 3   9  9-2
  2. UKS Elita 2008 Brzesko 3   4  4-4
  3. UKS Orlik II Dębno 3      2  1-3
  4. Zostań Piłkarzem Bochnia 3   1  3-8

 

Grupa J

 

III RUNDA – Brzesko (2 lutego)

AP CANPACK Okocimski III 2009 – AP CANPACK Okocimski 2008  0:7

UKS AP Champions – Macierz                                 1:0

AP CANPACK Okocimski 2008 – Macierz                        5:0

AP CANPACK Okocimski III 2009 – UKS AP Champions           0:4

UKS AP Champions – AP CANPACK Okocimski 2008          3:1

Macierz – AP CANPACK Okocimski III 2009               2:0

 

  1. UKS AP Champions Brzesko 3   9    8- 1
  2. AP CANPACK Okocimski 2008 Brzesko 3   6  13- 3
  3. Macierz Lipnica Murowana 3   3    2- 6
  4. AP CANPACK Okocimski III 2009 Brzesko 3   0    0-13

 

Grupa L

 

III RUNDA – Gnojnik (2 lutego)

LKS Orzeł Lewniowa –  Jastrząb              3:0 wo

Iva – UKS Orlik                             6:1

LKS Wulkan Biesiadki – LKS Orzeł Lewniowa   1:6

Jastrząb – Iva                              0:3 wo

UKS Orlik – LKS Wulkan Biesiadki            4:2

LKS Orzeł Lewniowa - Iva                    2:6

Jastrząb – UKS Orlik                        0:3 wo

Iva – LKS Wulkan Biesiadki                  6:2

LKS Orzeł Lewniowa – UKS Orlik              0:3

Jastrząb – LKS Wulkan Biesiadki             0:3 wo

 

  1. Iva Iwkowa 4 12  21- 5
  2. UKS Orlik Dębno 4   9  11- 8
  3. LKS Orzeł Lewniowa 4      6  11-10
  4. LKS Wulkan Biesiadki 4   3   8-16
  5. Jastrząb Łoniowa 4   0    0-12

 

ŻAKI (roczniki 2010-2011)         

Grupa F

 

III RUNDA – Brzesko (3 lutego)

AP CANPACK Okocimski 2010 – UKS AP Champions               0:1

Szkółka Piłkarska Sokole Orliki – Zostań Piłkarzem II      1:1

UKS AP Champions – Zostań Piłkarzem II                     4:2

AP CANPACK Okocimski 2010 – Szkółka Piłkarska Sokole Orliki 3:2

Szkółka Piłkarska Sokole Orliki – UKS AP Champions         0:4

Zostań Piłkarzem II – AP CANPACK Okocimski 2010            5:2

 

  1. UKS AP Champions Brzesko 3 9   9-2
  2. Zostań Piłkarzem II Bochnia 3 4    8-7
  3. AP CANPACK Okocimski 2010 Brzesko 3 3   5-8
  4. Szkółka Piłkarska Sokole Orliki Borzęcin 3 1 3-8

 

Grupa H

 

III RUNDA – Brzesko (3 lutego)

AP CANPACK Okocimski II 2011 – UKS Elita 2010    1:2

Iva II – UKS Orlik                               3:0

Jastrząb - AP CANPACK Okocimski II 2011          3:1

UKS Elita 2010 – Iva II                          3:1

UKS Orlik – Jastrząb                             2:5

AP CANPACK Okocimski II 2011 - Iva II            2:3

UKS Elita 2010 – UKS Orlik                       4:0

Iva II – Jastrząb                                3:2

AP CANPACK Okocimski II 2011 – UKS Orlik         3:2

UKS Elita 2010 - Jastrząb                        7:0

 

  1. UKS Elita 2010 Brzesko 4 12   16- 2
  2. Iva II Iwkowa 4    9    10- 7
  3. Jastrząb Łoniowa 4 6   10-13
  4. AP CANPACK Okocimski II 2011 Brzesko 4 3     7-10
  5. UKS Orlik Dębno 4 0     4-15

Kalendarz imprez

ID: Tenis stołowy indywidualny

Data: 26.02.2019r. godz. 9:00
Miejsce: Sufczyn

Licealiada: Koszykówka chłopców

Data: 26.02.2019 r. godz. 9:00
Miejsce: ZSP nr 2 w Brzesku

Narciarstwo Alpejskie

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Data: 27.02.2019 r.
Miejsce: Kluszkowce

ID: Tenis stołowy drużynowy

Data: 28.02.2019 r. godz. 9:00
Miejsce: Sufczyn

Zobacz więcej

Najnowsze galerie

Ranking szkół

IGRZYSKA DZIECI
PSP Szczurowa 27
PSP nr 2 w Brzesku 16
PSP Jasień 14
Zobacz więcej
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
PSP Szczurowa /ur. 2003-2005/ 24
PSP nr 2 w Brzesku /ur. 2003-2005/ 19
PSP Iwkowa /ur. 2003-2005/ 18
Zobacz więcej
LICEALIADA
ZSP nr 2 w Brzesko 45
ZSP nr 1 w Brzesku 40
ZSP Czchów 25
Zobacz więcej

aktywny-1.jpg

Najnowsze reportaże wideo

Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski - FINAŁ

Mini piłka nożna

Powiat Brzeski-Zawody Powiatowe-Mini Piłka Ręczna Dziewcząt

Powiat Brzeski - Zawody Powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Brzesku
ul. Glowackiego 51
32-800 Brzesko

Redakcja

Pawel Ciura
tel: 603 811 834
e-mail: sport@powiatbrzeski.pl

Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego

Redaguj z nami portal!

Zapraszamy do współpracy.

banerek-starostwo.jpg