Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

ID: Tenis Stołowy Indywidualny i Drużynowy

2019-03-04 10:45
ID: Tenis Stołowy Indywidualny i Drużynowy

W dniach 26-28 lutego 2019 roku na hali sportowej w Sufczynie zostały rozgrane zawody powiatowe Tenisie Stołowym Indywidualnym i Drużynowy.

Wyniki - Tenis Stołowy Indywidualny:

Miejsce     Nazwisko i imię zawodnika    Szkoła  - Gmina

Dziewczyny

I                Stolarz Emilia                                                PSP Bucze

II               Rudnik Klaudia                                             PSP Bucze

III             Kapa Nikola                                                   PSP  Szczurowa 

 IV             Łagosz Anna                                                 PSP Kąty

V              Bodek Julia                                                    PSP Iwkowa Nagórze                  

VI             Szczupak-Biel Patrycja                                 PSP 2 Brzesko

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VII          Gaweł Maja                                                    PSP Sufczyn                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       VIII         Piekarz Katarzyna                                         PSP Uście Solne

IX           Bączek Julia                                                    ZSP Łysa Góra

X            Wołek Justyna                                               ZSP  Łysa Góra

XI          Nalepa Patrycja                                             PSP PSP nr 2 Brzesko

XII        Powroźnik Wiktoria                                      ZSP Łysa Góra

W zawodach wzięło  udział 20 zawodniczek  z 4 gmin : Dębna , Szczurowej, Brzeska i  Iwkowej .                                     Chłopcy

I          Kanownik Kajetan                                         PSP Czchów                        

II         Sacha Jakub                                                   ZSP Łysa Góra

III       Nieć Tomasz                                                   PSP Czchów

IV      Karwasiński Szymon                                     PSP 2 Brzesko

V      Mazur Remigiusz                                           PSP Wola Przemykowska

VI     Tokarski Wojciech                                         PSP Wojakowa

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VII    Woźniak Eliasz                                               ZSP Łysa Góra

VIII     Mirek Kacper                                               ZSP Łysa Góra

IX     Stokłosa Grzegorz                                       PSP Iwkowa                                                                                                 

X      Mączka Hubert                                            ZSP Uście Solne               

XI    Karwasiński Dominik                                   PSP nr 2 Brzesko

XII    Biale Nikodem                                             PSP Szczurowa

W zawodach uczestniczyło  28 zawodników z 6 gmin : Dębna , Brzeska , Szczurowej , Gnojnika , Czchowa i  Iwkowej.  

6 zawodniczek i 6 zawodników wywalczyło awans na zawody rejonowe     

 

Wyniki - Tenis Stołowy Drużynowy

Dziewczyny:

Szkoła                                     Zawodniczki                             Opiekun

1. PSP Bucze Rudnik Klaudia Wojnowski Michał

                                                Stolarz Emilia                                  

2. PSP Iwkowa Nagórze Bodek Julia Gołąb Karol

                                                Miś Patrycja                             

 

3. ZSP Łysa Góra                    Bączek Julia                              Gurgul Aleksander

                                                Powroźnik Wiktoria

4. PSP nr 2 Brzesko Nalepa Patrycja Rożkowicz Renata

                                                Szczupak-Biel Patrycja

5.  PSP Iwkowa Liszka Patrycja Gołąb Karol

                                                Liszka Dominika

6. PSP Sufczyn Gaweł Maja Przeklasa Marek

                                                Kędroń Emilia

7. PSP Szczurowa Kapa Nikola Dzień Robert

                                                Wojnicka Magdalena

 

8.PSP Gnojnik                        Florczyk Antonina

                                               Szot Otylia                                Kuras Kamil

                                        Migacz Aleksandra

 

Chłopcy:

 

Szkoła                                     Zawodnicy                                Opiekun

1. PSP Czchów I Kanownik Kajetan Kuras Kamil

                                                Piekarz Adrian

2. PSP Kąty Musiał Łukasz Załubska Bożena

                                                Augustyn Konrad

                                                Nowak Wojciech

3. PSP Łysa Góra I Sacha Jakub Gurgul Aleksander

                                                Woźniak Eliasz

 

4. PSP nr 2 Brzesko Karwasiński Dominik Godek-Iwulska Edyta

                                                Karwasiński Szymon

5. PSP Iwkowa Stokłosa Grzegorz Gołąb Karol

                                                Figiel Wojciech

6. PSP Uszew Hosaniak Konrad Kuras Kamil

                                                Piekarz Adrian

7. PSP Łysa Góra II Mirek Kacper Gurgul Aleksander

                                                Prokop Mateusz

8. PSP Sufczyn Jagieła Jakub Przeklasa Marek

                                                Racibor Hubert

9. PSP Czchów II Ryba Franciszek Kuras Kamil

                                                Tomkowski Dawid

10.PSP Gnojnik                      Kawa Nikodem                          Wszołek Bogdan

                                                Święch Maksymilian

11.PSP Jurków                       Krupa Krzysztof                         Gołąb Karol

                                               Orzeł Kamil

 

Po dwie najlepsze drużyny awansowały na zawody rejonowe.

W zawodach brało udział 19 drużyn dziewcząt i chłopców z 6 Gmin.         

Sędzia zawodów: Marek Przeklasa

Zobacz galerię

Kalendarz imprez

Zobacz więcej

Najnowsze galerie

Ranking szkół

IGRZYSKA DZIECI
PSP Szczurowa 73
PSP nr 2 w Brzesku 47
PSP Lewniowa 26
Zobacz więcej
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
PSP nr 2 w Brzesku /ur. 2003-2005/ 45
PSP Szczurowa /ur. 2003-2005/ 41
PSP Borzęcin /ur. 2003-2005/ 25
Zobacz więcej
LICEALIADA
ZSP nr 2 w Brzesko 78
ZSP nr 1 w Brzesku 67
ZSP Czchów 49
Zobacz więcej

baner-aib-str-internetowa3.png

Najnowsze reportaże wideo

Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski - FINAŁ

Mini piłka nożna

Powiat Brzeski-Zawody Powiatowe-Mini Piłka Ręczna Dziewcząt

Powiat Brzeski - Zawody Powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Brzesku
ul. Glowackiego 51
32-800 Brzesko

Redakcja

Pawel Ciura
tel: 603 811 834
e-mail: sport@powiatbrzeski.pl

Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego

Redaguj z nami portal!

Zapraszamy do współpracy.

banerek-starostwo.jpg