Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

BRZESKA LIGA HALOWA – ZIMA 2019 - FINAŁ

2019-03-04 11:09
BRZESKA LIGA HALOWA – ZIMA 2019 - FINAŁ

W weekend 23/24 lutego rozegrane zostały ostatnie turnieje części finałowej Brzeskiej Ligi Halowej – Zima 2019 w kategoriach Orlików, Żaków i Skrzatów. Poniżej podajemy wyniki III i IV rundy w grupach Orlików i Żaków oraz tabele końcowe rozgrywek. Na zakończenie rozgrywek, które zostały zorganizowane przy wsparciu Starostwa Powiatowego  w Brzesku, zawodnicy wszystkich grup wiekowych otrzymali pamiątkowe medale przygotowane przez brzeską firmę Macland, natomiast drużyny uczestniczące w zawodach – dyplomy przygotowane przez Studio Reklamy Max Media z Brzeska.

 

Najmłodsi piłkarze (Skrzaty) w miniony weekend rywalizowali w hali w Brzesku (grupa F).

 

ORLIKI (roczniki 2008-2009)

 

Grupa G

 

III RUNDA – Gnojnik (2 lutego)

LKS Pagen – UKS Elita II 2009                         5:3

MOKSiR Piast – Szkółka Piłkarska Zubello II 2009      2:0

 

UKS Elita II 2009 – Szkółka Piłkarska Zubello II 2009 3:1

LKS Pagen – MOKSiR Piast                              1:3

 

MOKSiR Piast – UKS Elita II 2009                      5:2

Szkółka Piłkarska Zubello II 2009 – LKS Pagen         0:1

 

IV RUNDA – Czchów (17 lutego)

MOKSiR Piast – LKS Pagen                              0:0

Szkółka Piłkarska Zubello II 2009 – UKS Elita II 2009 0:2

 

LKS Pagen – UKS Elita II 2009                         1:8

MOKSiR Piast – Szkółka Piłkarska Zubello II 2009      1:1

 

Szkółka Piłkarska Zubello II 2009 – LKS Pagen        1:1

UKS Elita II 2009 – MOKSiR Piast                      4:3

 

  1. UKS Elita II 2009 Brzesko 6 12  22-15
  2. MOKSiR Piast Czchów 6 11  14-     8
  3. LKS Pagen Gnojnik 6      8    9-15
  4. Szkółka Piłkarska Zubello II 2009 Iwkowa 6 2    3-10

 

Grupa H

 

III RUNDA – Brzesko (2 lutego)

UKS Elita 2008 – UKS Orlik II                         0:0

Szkółka Piłkarska Zubello 2008 – Zostań Piłkarzem     4:1

 

UKS Orlik II – Zostań Piłkarzem                       1:1

UKS Elita 2008 – Szkółka Piłkarska Zubello 2008       1:3

 

 

Szkółka Piłkarska Zubello 2008 – UKS Orlik II         2:0

Zostań Piłkarzem – UKS Elita 2008                     1:3

 

IV RUNDA – Brzesko (10 lutego)

Szkółka Piłkarska Zubello 2008 – Zostań Piłkarzem     4:2

UKS Elita 2008 – UKS Orlik II                         3:1

 

Zostań Piłkarzem – UKS Orlik II                       1:2

Szkółka Piłkarska Zubello 2008 – UKS Elita 2008       1:0

 

UKS Elita 2008 – Zostań Piłkarzem                     3:0

UKS Orlik II – Szkółka Piłkarska Zubello 2008         2:6

 

  1. Szkółka Piłkarska Zubello 2008 Iwkowa 6 18  20- 6
  2. UKS Elita 2008 Brzesko 6 10 10- 6
  3. UKS Orlik II Dębno 6      5  6-13
  4. Zostań Piłkarzem Bochnia 6   1  6-17

 

Grupa I

 

III RUNDA – Borzęcin Górny (10 lutego)

Szkółka Piłkarska Sokole Orliki – Olimpijczyk                  3:3

Zostań Piłkarzem – AP CANPACK Okocimski IV 2009                1:0

 

Olimpijczyk – AP CANPACK Okocimski IV 2009                     0:3

Szkółka Piłkarska Sokole Orliki – Zostań Piłkarzem             1:3

 

Zostań Piłkarzem – Olimpijczyk                                 1:2

AP CANPACK Okocimski IV 2009 – Szkółka Piłkarska Sokole Orliki 1:0

 

IV RUNDA – Szczurowa (24 lutego)

Olimpijczyk – AP CANPACK Okocimski IV 2009                     1:2

Szkółka Piłkarska Sokole Orliki – Zostań Piłkarzem             0:1

 

AP CANPACK Okocimski IV 2009 – Zostań Piłkarzem                1:1

Olimpijczyk – Szkółka Piłkarska Sokole Orliki                  1:1

 

Szkółka Piłkarska Sokole Orliki – AP CANPACK Okocimski IV 2009 4:3

Zostań Piłkarzem – Olimpijczyk                                 2:1

 

  1. Zostań Piłkarzem Poręba Spytkowska 6 13    9- 5
  2. AP CANPACK Okocimski IV 2009 Brzesko 6 10  10- 7
  3. Szkółka Piłkarska Sokole Orliki Borzęcin 6 5   9-12
  4. Olimpijczyk Szczurowa 6      5    8-12

 

Grupa J

 

III RUNDA – Brzesko (2 lutego)

AP CANPACK Okocimski III 2009 – AP CANPACK Okocimski 2008  0:7

UKS AP Champions – Macierz                                 1:0

 

AP CANPACK Okocimski 2008 – Macierz                        5:0

AP CANPACK Okocimski III 2009 – UKS AP Champions           0:4

 

UKS AP Champions – AP CANPACK Okocimski 2008               3:1

Macierz – AP CANPACK Okocimski III 2009                    2:0

 

IV RUNDA – Brzesko (17 lutego)

AP CANPACK Okocimski 2008 – Macierz                        0:0

AP CANPACK Okocimski III 2009 – UKS AP Champions           0:1

 

Macierz – UKS AP Champions                                 1:2

AP CANPACK Okocimski 2008 – AP CANPACK Okocimski III 2009     2:1

 

AP CANPACK Okocimski III 2009 – Macierz                    1:2

UKS AP Champions – AP CANPACK Okocimski 2008               0:0

 

  1. UKS AP Champions Brzesko 6 16  11- 2
  2. AP CANPACK Okocimski 2008 Brzesko 6 11  15- 4
  3. Macierz Lipnica Murowana 6   7    5- 9
  4. AP CANPACK Okocimski III 2009 Brzesko 6   0    2-18

 

Grupa K

 

III RUNDA – Brzesko (17 lutego)

AP CANPACK Okocimski II 2008 – Strażak           3:0

Błękitni – Olimpijczyk II                        1:0

 

Strażak – Olimpijczyk II                         1:1

AP CANPACK Okocimski II 2008 – Błękitni          4:1

 

Błękitni – Strażak                               4:0

Olimpijczyk II – AP CANPACK Okocimski II 2008    1:0

 

IV RUNDA – Szczurowa (24 lutego)

Olimpijczyk II – Strażak                         3:0

AP CANPACK Okocimski II 2008 – Błękitni          4:0

 

Strażak – Błękitni                               1:3

Olimpijczyk II – AP CANPACK Okocimski II 2008    1:6

 

AP CANPACK Okocimski II 2008 – Strażak           5:0

Błękitni – Olimpijczyk II                        2:3

 

  1. AP CANPACK Okocimski II 2008 Brzesko 6 15  22- 3
  2. Olimpijczyk II Szczurowa 6 10   9-10
  3. Błękitni Przyborów 6   9  11-12
  4. Strażak Mokrzyska 6   1    2-19

 

Grupa L

 

III RUNDA – Gnojnik (2 lutego)

LKS Orzeł Lewniowa –  Jastrząb              3:0 wo

Iva – UKS Orlik                             6:1

LKS Wulkan Biesiadki – LKS Orzeł Lewniowa   1:6

Jastrząb – Iva                              0:3 wo

UKS Orlik – LKS Wulkan Biesiadki            4:2

LKS Orzeł Lewniowa - Iva                    2:6

Jastrząb – UKS Orlik                        0:3 wo

Iva – LKS Wulkan Biesiadki                  6:2

LKS Orzeł Lewniowa – UKS Orlik              0:3

Jastrząb – LKS Wulkan Biesiadki             0:3 wo

 

IV RUNDA – Gnojnik (23 lutego)

LKS Wulkan Biesiadki – LKS Orzeł Lewniowa   0:1

UKS Orlik – Jastrząb                        3:3

Iva – LKS Wulkan Biesiadki                  6:0

LKS Orzeł Lewniowa – UKS Orlik              3:0

Jastrząb – Iva                              2:5

LKS Wulkan Biesiadki - UKS Orlik            1:3

LKS Orzeł Lewniowa – Jastrząb               3:3

UKS Orlik – Iva                             1:5

LKS Wulkan Biesiadki – Jastrząb             0:7

LKS Orzeł Lewniowa - Iva                    1:2

 

  1. Iva Iwkowa 8 24  39- 9
  2. LKS Orzeł Lewniowa 8 13  19-15
  3. UKS Orlik Dębno 8    13  18-20
  4. Jastrząb Łoniowa 8   5  15-23
  5. LKS Wulkan Biesiadki 8   3    9-33

 

 

ŻAKI (roczniki 2010-2011)

 

Grupa E

 

III RUNDA – Czchów (17 lutego)

MOKSiR Piast – Iva                     0:2

UKS Elita II 2011 – UKS Orlik II       3:5

 

Iva – UKS Orlik II                     4:2

MOKSiR Piast – UKS Elita II 2011       1:1

 

UKS Elita II 2011 – Iva                2:4

UKS Orlik II – MOKSiR Piast            2:3

 

IV RUNDA – Czchów (24 lutego)

UKS Elita II 2011 – Piast              2:4

UKS Orlik II – Iva                     1:4

 

Piast – Iva                            1:1

UKS Elita II 2011 – UKS Orlik II       0:3

 

UKS Orlik II – Piast                    0:1

Iva – UKS Elita II 2011                 2:0

 

 

  1. Iva Iwkowa 6 16   17- 6
  2. MOKSiR Piast Czchów 6    11   10- 8
  3. UKS Orlik II Dębno 6 6   13-15
  4. UKS Elita II 2011 Brzesko 6 1   8-19

 

Grupa F

 

III RUNDA – Brzesko (3 lutego)

AP CANPACK Okocimski 2010 – UKS AP Champions               0:1

Szkółka Piłkarska Sokole Orliki – Zostań Piłkarzem II      1:1

 

UKS AP Champions – Zostań Piłkarzem II                     4:2

AP CANPACK Okocimski 2010 – Szkółka Piłkarska Sokole Orliki 3:2

 

Szkółka Piłkarska Sokole Orliki – UKS AP Champions         0:4

Zostań Piłkarzem II – AP CANPACK Okocimski 2010            5:2

 

IV RUNDA – Borzęcin Górny (10 lutego)

Szkółka Piłkarska Sokole Orliki – AP CANPACK Okocimski 2010 2:0

UKS AP Champions – Zostań Piłkarzem II                     6:1

 

AP CANPACK Okocimski 2010 – Zostań Piłkarzem II            2:4

Szkółka Piłkarska Sokole Orliki – UKS AP Champions         0:2

 

UKS AP Champions – AP CANPACK Okocimski 2010                1:4

Zostań Piłkarzem II – Szkółka Piłkarska Sokole Orliki      1:0

 

  1. UKS AP Champions Brzesko 6 15   18- 7
  2. Zostań Piłkarzem II Bochnia 6 10   14-15
  3. AP CANPACK Okocimski 2010 Brzesko 6 6   11-15
  4. Szkółka Piłkarska Sokole Orliki Borzęcin 6 4 5-11

 

Grupa G

 

III RUNDA – Brzesko (10 lutego)

Strażak – Zostań Piłkarzem                       1:2

Szkółka Piłkarska Zubello – Błękitni             8:0

Olimpijczyk - Strażak                            0:2

Zostań Piłkarzem – Szkółka Piłkarska Zubello     0:1

Błękitni – Olimpijczyk                           1:0

Strażak - Szkółka Piłkarska Zubello              2:3

Zostań Piłkarzem – Błękitni                      3:1

Szkółka Piłkarska Zubello – Olimpijczyk          9:1

Strażak – Błękitni                               0:0

Zostań Piłkarzem - Olimpijczyk                   5:1

 

IV RUNDA – Szczurowa (24 lutego)

Olimpijczyk – Błękitni                           2:0

Zostań Piłkarzem – Strażak                       0:0

Szkółka Piłkarska Zubello – Olimpijczyk          4:0

Błękitni – Zostań Piłkarzem                      0:1

Strażak – Szkółka Piłkarska Zubello              1:4

Olimpijczyk - Zostań Piłkarzem                   0:4

Błękitni – Strażak                               1:3

Zostań Piłkarzem – Szkółka Piłkarska Zubello     0:2

Olimpijczyk - Strażak                            2:4

Błękitni - Szkółka Piłkarska Zubello             0:5

 

  1. Szkółka Piłkarska Zubello Iwkowa 8 24   36- 4
  2. Zostań Piłkarzem Bochnia 8    16    15- 6
  3. Strażak Mokrzyska 8 11   13-12
  4. Błękitni Przyborów 8 4     3-22
  5. Olimpijczyk Szczurowa 8 3     6-29

 

 

Grupa H

 

III RUNDA – Brzesko (3 lutego)

AP CANPACK Okocimski II 2011 – UKS Elita 2010    1:2

Iva II – UKS Orlik                               3:0

Jastrząb - AP CANPACK Okocimski II 2011          3:1

UKS Elita 2010 – Iva II                          3:1

UKS Orlik – Jastrząb                             2:5

AP CANPACK Okocimski II 2011 - Iva II            2:3

UKS Elita 2010 – UKS Orlik                       4:0

Iva II – Jastrząb                                3:2

AP CANPACK Okocimski II 2011 – UKS Orlik         3:2

UKS Elita 2010 - Jastrząb                        7:0

 

IV RUNDA – Brzesko (23 lutego)

UKS Elita 2010 – UKS Orlik                       6:0

Jastrząb – Iva II                                1:2

AP CAN-PACK Okocimski II 2011 - UKS Elita 2010   0:8

UKS Orlik – Jastrząb                             3:1

Iva II – AP CAN-PACK Okocimski II 2011           3:0

UKS Elita 2010 - Jastrząb                        7:0

UKS Orlik – Iva II                               0:2

Jastrząb – AP CAN-PACK Okocimski II 2011         2:0

UKS Elita 2010 – Iva II                          2:1

UKS Orlik - AP CAN-PACK Okocimski II 2011        2:1

 

  1. UKS Elita 2010 Brzesko 8 24   39- 3
  2. Iva II Iwkowa 8    18    18-10
  3. Jastrząb Łoniowa 8    9   14-25
  4. UKS Orlik Dębno 8 6     9-25
  5. AP CANPACK Okocimski II 2011 Brzesko 8 3     8-25

Kalendarz imprez

Zobacz więcej

Najnowsze galerie

Ranking szkół

IGRZYSKA DZIECI
PSP Szczurowa 73
PSP nr 2 w Brzesku 47
PSP Lewniowa 26
Zobacz więcej
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
PSP nr 2 w Brzesku /ur. 2003-2005/ 45
PSP Szczurowa /ur. 2003-2005/ 41
PSP Borzęcin /ur. 2003-2005/ 25
Zobacz więcej
LICEALIADA
ZSP nr 2 w Brzesko 78
ZSP nr 1 w Brzesku 67
ZSP Czchów 49
Zobacz więcej

baner-aib-str-internetowa3.png

Najnowsze reportaże wideo

Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski - FINAŁ

Mini piłka nożna

Powiat Brzeski-Zawody Powiatowe-Mini Piłka Ręczna Dziewcząt

Powiat Brzeski - Zawody Powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Brzesku
ul. Glowackiego 51
32-800 Brzesko

Redakcja

Pawel Ciura
tel: 603 811 834
e-mail: sport@powiatbrzeski.pl

Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego

Redaguj z nami portal!

Zapraszamy do współpracy.

banerek-starostwo.jpg