Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Pływanie indywidualne i drużynowe

2020-01-29 10:08
Pływanie indywidualne i drużynowe

WYNIKI POWIATOWYCH ZAWODÓW W PŁYWANIU INDYWIDAUALNYM I DRUŻYNOWYM

BRZESKO, 21.01.2020

 

IGRZYSKA DZIECI – ZAWODY INDYWIDUALNE

STYL KLASYCZNY

DZIEWCZĘTA (ur. 2010-2012 – 25 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Milena Kurnik

PSP 2 Jadowniki

29,57

2

Weronika Stachera

PSP 2 Brzesko

30,75

3

Emilia Gicala

PSP Poręba Spytkowska

33,78

 

CHŁOPCY (ur. 2010-2012 – 25 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Patryk Surma

PSP 1 Jadowniki

27,85

2

Aleksander Małysa

PSP 3 Brzesko

30,23

3

Piotr Franczyk

PSP 2 Brzesko

31,15

4

Adam Biel

PSP 3 Brzesko

34,38

 

DZIEWCZĘTA (ur. 2007-2009 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Natalia Gicala

PSP 2 Brzesko

40,09

2

Natalia Jedynak

PSP 2 Brzesko

46,93

3

Kinga Witek

PSP 2 Brzesko

49,94

4

Maria Koczwara

PSP 2 Brzesko

50,27

5

Kornelia Strąg

PSP Bucze

50,54

6

Wiktoria Wójcik

PSP 2 Brzesko

53,49

7

Sara Szydłowska

PSP 3 Brzesko

53,62

8

Milena Tota

PSP 3 Brzesko

59,95

9

Izabela Korzeniowska

PSP 3 Brzesko

1.02,69

10

Karolina Madej

PSP 3 Brzesko

1.03,78

11

Karolina Chmal

PSP 3 Brzesko

1.04,22

 

 

CHŁOPCY (ur. 2007-2009 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Michał Kural

PSP Jasień

48,99

2

Kajetan Filipowski

PSP 2 Brzesko

49,24

3

Marcel Słobodzian

PSP 2 Brzesko

49,53

4

Szymon Ćwik

PSP Poręba Spytkowska

1.01,65

5

Igor Dragun

PSP 2 Brzesko

1.09,65

6

Maciej Rogoziński

PSP 3 Brzesko

1.09,96

7

Mateusz Łopatowski

PSP Jasień

1.15,94

8

Bartłomiej Kopiński

PSP 1 Jadowniki

1.33,56

 

STYL GRZBIETOWY

DZIEWCZĘTA (ur. 2010-2012 – 25 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Lena Krzywacka

PSP 3 Brzesko

24,58

2

Liliana Marecik

PSP 2 Brzesko

25,94

3

Alicja Niemiec

PSP 2 Brzesko

30,43

 

CHŁOPCY (ur. 2010-2012 – 25 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Aron Gurak

PSP 2 Brzesko

25,14

2

Tomasz Sacha

PSP 3 Brzesko

25,52

3

Patryk Stec

PSP 1 Jadowniki

28,64

4

Kevin Kusiak

PSP 3 Brzesko

32,01

5

Karol Gicala

PSP Poręba Spytkowska

33,46

6

Maksymilian Słaby

PSP 3 Brzesko

34,07

 

DZIEWCZĘTA (ur. 2007-2009 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Amelia Dadej

PSP 3 Brzesko

45,10

2

Barbara Zoremba

PSP 2 Brzesko

47,09

3

Maja Leśniak

PSP 2 Brzesko

47,76

4

Emilia Szczęch

PSP 1 Jadowniki

50,90

5

Aleksandra Kleśny

PSP 1 Jadowniki

53,81

6

Wiktoria Smaga

PSP 2 Brzesko

55,03

7

Natalia Cichońska

PSP 1 Jadowniki

55,56

8

Amelia Gaudyn

PSP 1 Jadowniki

1.06,41

9

Maria Kokoszka

PSP 2 Brzesko

1.08,28

10

Paulina Brzezina

PSP 2 Brzesko

1.10,12

11

Amelia Surma

PSP 2 Brzesko

1.12,72

12

Aleksandra Serwatka

PSP Poręba Spytkowska

1.13,16

13

Zofia Nizioł

PSP 1 Jadowniki

1.15,16

 

CHŁOPCY (ur. 2007-2009 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Mikołaj Ziemiański

PSP 1 Jadowniki

50,65

2

Jan Bołoz

PSP 2 Brzesko

51,83

3

Jakub Kulig

PSP 1 Jadowniki

55,30

4

Oskar Śledź

PSP Poręba Spytkowska

57,22

5

Błażej Kmiecik

PSP 3 Brzesko

57,82

 

STYL DOWOLNY

DZIEWCZĘTA (ur. 2010-2012 – 25 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Marcelina Dyba

PSP 3 Brzesko

22,57

 

CHŁOPCY (ur. 2010-2012 – 25 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Alan Pawełek

PSP Jasień

22,97

2

Ksawery Borowiec

PSP Poręba Spytkowska

35,88

 

DZIEWCZĘTA (ur. 2007-2009 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Klaudia Dyba

PSP 3 Brzesko

35,50

2

Daria Fedek

PSP Jasień

36,27

3

Maja Łanocha

PSP 2 Brzesko

38,18

4

Ksenia Nowak

PSP 2 Brzesko

39,14

5

Aniela Wojnowska

PSP 2 Brzesko

45,50

6

Pola Baniak

PSP 3 Brzesko

45,51

7

Aleksandra Włodarczyk

PSP 2 Brzesko

47,73

8

Kinga Gicala

PSP 2 Brzesko

47,96

9

Natasza Dadej

PSP 3 Brzesko

48,87

10

Wiktoria Topolska

PSP 1 Jadowniki

50,31

11

Aleksandra Moszko

PSP Sterkowiec

50,75

12

Katarzyna Kuza

PSP 1 Jadowniki

55,07

13

Oliwia Szwedo

PSP 2 Brzesko

55,31

14

Gabriela Ćwik

PSP Poręba Spytkowska

1.17,02

 

CHŁOPCY (ur. 2007-2009 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Szymon Łagosz

PSP 2 Brzesko

38,47

2

Karol Sowa

PSP 2 Brzesko

39,76

3

Kacper Wróbel

PSP 2 Brzesko

43,40

4

Maciej Kusiak

PSP 2 Brzesko

44,36

5

Tymoteusz Krzywacki

PSP 3 Brzesko

45,07

6

Ryszard Kubik

PSP 3 Brzesko

47,81

7

Konrad Sowa

PSP 2 Brzesko

48,98

8

Antoni Banaśkiewicz

PSP 2 Brzesko

52,09

9

Artur Wąsik

PSP 3 Brzesko

52,56

10

Kacper Maciejasz

PSP 1 Jadowniki

57,12

11

Patryk Gruca

PSP 2 Brzesko

58,16

12

Adam Przybyłko

PSP Poręba Spytkowska

1.02,76

 

STYL MOTYLKOWY

CHŁOPCY (ur. 2007-2009 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Dawid Fedek

PSP Jasień

36,23

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  – ZAWODY INDYWIDUALNE

STYL KLASYCZNY

DZIEWCZĘTA (ur. 2005-2006 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Klara Hojnowska

PSP 1 Jadowniki

47,24

2

Anna Dzieńska

PSP 1 Jadowniki

50,80

3

Emilia Kuzak

PSP 3 Brzesko

58,09

4

Emilia Strąg

PSP Bucze

1.17,00

 

CHŁOPCY (ur. 2005-2006 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Mateusz Zwolak

PSP 2 Brzesko

41,47

2

Jakub Olchawa

PSP 3 Brzesko

52,84

 

STYL GRZBIETOWY

DZIEWCZĘTA (ur. 2005-2006 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Patrycja Smoleń

PSP Wola Dębińska

34,81

2

Nikola Kołek

PSP 1 Jadowniki

41,93

3

Małgorzata Śledź

PSP Poręba Spytkowska

51,55

 

CHŁOPCY (ur. 2005-2006 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Kacper Stec

PSP 1 Jadowniki

52,37

2

Filip Wołek

PSP 3 Brzesko

53,32

 

STYL DOWOLNY

DZIEWCZĘTA (ur. 2005-2006 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Amelia Marek

ZSP Łysa Góra

27,32

2

Julia Dadej

PSP 2 Brzesko

30,38

3

Eryka Brach

PSP 3 Brzesko

38,10

4

Maja Chmielarz

PSP 3 Brzesko

53,15

 

CHŁOPCY (ur. 2005-2006 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Norbert Pawełek

PSP Jasień

33,70

2

Hubert Kusiak

PSP 2 Brzesko

33,93

3

Bartosz Sacha

PSP 3 Brzesko

39,04

4

Franciszek Osyba

PSP 3 Brzesko

49,53

 

STYL MOTYLKOWY

CHŁOPCY (ur. 2005-2006 – 50 metrów)

L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

Patryk Gibuła

ZSP Przyborów

29,25

 

IGRZYSKA DZIECI – SZTAFETY 6x25 m

DZIEWCZĘTA (ur. 2007 i młodsze)

  1. PSP 2 Brzesko I 1.49,10

(Barbara Zoremba, Maja Łanocha, Natalia Jedynak, Ksenia Nowak, Natalia Gicala, Kinga Witek)

  1. PSP 3 Brzesko 2.04,95
  2. PSP 1 Jadowniki 2.16,19
  3. PSP Poręba Spytkowska 3.16,35

PSP 2 Brzesko II – PK                        2.02,47

 

CHŁOPCY (ur. 2007 i młodsi)

  1. PSP 2 Brzesko I 1.57,41

(Szymon Łagosz, Marcel Słobodzian, Kajetan Filipowski, Maciej Kusiak, Karol Sowa, Kacper Wróbel)

  1. PSP 3 Brzesko 2.40,06
  2. PSP Poręba Spytkowska 2.42,98
  3. PSP 1 Jadowniki 2.48,78

PSP 2 Brzesko II – PK                        2.25,53

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – SZTAFETY 6x50 m

DZIEWCZĘTA (ur. 2005-2006)

  1. PSP 2 Brzesko 5.12,46

(Martyna Augustyn, Emilia Majdyś, Dominika Kraj, Aleksandra Klimek, Laura Kaczmarek, Julia Dadej)

 

CHŁOPCY (ur. 2005-2006)

  1. PSP 2 Brzesko 4.40,28

(Mateusz Zwolak, Jakub Sieński, Antoni Zoremba, Hubert Kusiak, Maksymilian Put, Franciszek Bochenek, rez. Karol Augustyn)

Kalendarz imprez

ID: Mini koszykówka chłopców

Data: 27.02.2020 r. godz. 09:00
Miejsce: CZCHÓW

Licealiada: Piłka ręczna chłopców

Data: 27.02.2020 r. godz. 09:00
Miejsce: ZSTiB w Brzesku

ID: Mini koszykówka dziewcząt

Data: 28.02.2020 r. godz. 09:00
Miejsce: CZCHÓW

IMS: Piłka siatkowa chłopców

Data: 5.03.2020 r.
Miejsce: Czchów

Zobacz więcej

Najnowsze galerie

Ranking szkół

IGRZYSKA DZIECI
PSP nr 3 w Brzesku 27
PSP Zaborów 17
PSP nr 2 w Brzesku 12
Zobacz więcej
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
PSP nr 2 w Brzesku /ur. 2005-2006/ 31
PSP Szczurowa /ur. 2005-2006/ 30
PSP nr 3 w Brzesku /ur. 2005-2006/ 21
Zobacz więcej
LICEALIADA
ZSP nr 1 w Brzesku 47
ZSTiB w Brzesku 46
ZS Szczurowa 39
Zobacz więcej

baner-aib-str-internetowa3.png

Najnowsze reportaże wideo

Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski - FINAŁ

Mini piłka nożna

Powiat Brzeski-Zawody Powiatowe-Mini Piłka Ręczna Dziewcząt

Powiat Brzeski - Zawody Powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Brzesku
ul. Glowackiego 51
32-800 Brzesko

Redakcja

Pawel Ciura
tel: 603 811 834
e-mail: sport@powiatbrzeski.pl

Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego

Redaguj z nami portal!

Zapraszamy do współpracy.

banerek-starostwo.jpg