Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Kolonia Władysławowo 2021

2021-06-07 15:14
Kolonia Władysławowo 2021

W imieniu Uczniowskiego Klubu Sportowego "Jadowniczanie" zapraszamy dzieci w wieku 9 - 15 lat na wakacyjny wypoczynek we Władysławowie. Super okolica, idealny klimat. W programie miedzy innymi zwiedzanie Helu, Trójmiasta, zamku krzyżackiego w Malborku. Termin 04.08 - 15.08.2021r. Istnieje możliwość płatności "bonem turystycznym".

Osoby zainteresowane prosimy o pobranie i wypełnienie umowy oraz katy kwalifikacyjnej. Dokumenty można przesłać mailem (skan) lub przekazać osobiście po wcześniejszym umówieniu się.

Wplata zaliczki do dnia 11.06 na konto UKS (nr konta podany w umowie). W przypadku braku dopełnienia formalności nastąpi skreślenie z listy kolonijnej.

Rodziców lub opiekunów prosimy o dopilnowanie, aby dziecko posiadało WAŻNĄ legitymację szkolną

Informujemy, że za kolonię można częściowo płacić „bonem turystycznym” (wszystkie osoby zainteresowane proszę przed płatnością o kontakt tel. 602 135 810)

Prosimy o pobranie i wypełnienie dokumentów zgłoszeniowych. Wypełnione dokumenty można przesłać pocztą na adres klubu UKS Jadowniczanie ul. Św. Prokopa 4 32-851 Jadowniki, e-mailem uks.jadowniczanie@interia.pl lub złożyć osobiście po wcześniejszym kontakcie telefonicznym ( tel. 602 135 810).

WŁADYSŁAWOWO – jedno z najatrakcyjniejszych wczasowisk na wybrzeżu, położone u nasady Półwyspu Helskiego, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Rejon Parku słynie z czystych wód, pięknych, szerokich plaż (o długości 23 km z 13 strzeżonymi kąpieliskami) oraz powietrza, szczególnie nasyconego jodem. Dużą atrakcją dla turystów jest największy na Bałtyku port rybacki, oferujący przejażdżki po otwartym morzu.

TERMIN

04.08 – 15.08.2021r.

WIEK UCZESTNIKÓW

 9 – 15 lat

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowy „Paleo” znajduje się w dzielnicy pensjonatowo-mieszkalnej usytuowanej pośrodku miasta. Stąd wszędzie blisko; w sąsiedztwie park przyrodniczy, blisko kościół i dworzec. Odległość od plaży ok. 800m i tyle samo do ośrodka sportowego Cetniewo. Na terenie ośrodka jest parking, boisko z siatką i koszem, plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania oraz stołówka, w której oferowane są tradycyjne, ale zdrowe potrawy. Teren przestrzenny, bezpieczny i ogrodzony. Obiekt spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Do dyspozycji gości również: tenis stołowy, futbol „piłkarzyki”, sprzęty do gier i zabaw, sprzęt nagłośniający, grill/ognisko, dostęp do Internetu, rowery turystyczne, meble ogrodowe, sprzęt plażowy.

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 5 osobowych „klik – galeria” (większość pokoi 3-osob. z balkonami). Sanitariaty i prysznice na każdej kondygnacji, ciepła woda przez całą dobę. Budynek posiada 62 miejsca w 22 pokojach.

WYŻYWIENIE:

Podczas pobytu trzy posiłki dziennie + podwieczorek (smaczna domowa kuchnia). Menu uzgadniane z kierownikiem kolonii, większość potraw podawana w formie nieporcjowanej z zachowaniem rygorów sanitarnych.

KADRA:

Kierownik, jeden pedagog na 15 uczestników (opiekunami są nauczyciele z wieloletnim stażem pedagogicznym); ratownik, instruktorzy pływania, pielęgniarka, doraźnie- opieka lekarska.

TRANSPORT

Klimatyzowany autokar

UBEZPIECZENIE: NNW

W PROGRAMIE

 • Wycieczka piesza na przylądek Rozewie brzegiem morza. Poznawanie urozmaiconej przyrody Parku Nadmorskiego. Na trasie plaże wydmowe, klifowe i kamieniste.
 • Wąwóz Chłapowski – baśniowa dolina ciągnącą się od wsi Chłapowo i kończąca się (oczywiście) na plaży..
 • Przylądek Rozewie – legendarne miejsce, położone najdalej na północy Polski. Znajdująca się tu latarnia morska jest jedną z największych i najstarszych na polskim wybrzeżu.
 • Wycieczka autokarowa do Trójmiasta: Błyskawica – okręt muzeum, spacer bulwarem Nadmorskim, molo w Sopocie i deptak Monte Casino, Park Oliwski i katedra.
 • Wycieczka autokarowa na Półwysep Helski.
  Zwiedzanie fokarium przy Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Jest to kompleks basenów służący doświadczeniom naukowym z zakresu biologii i ekologii organizmów morskich. Muzeum Obrony Wybrzeża zajmuje dwa największe obiekty na terenie Helu. Są to pozostałości monstrualnej baterii niemieckiej 406 mm stanowisko ogniowe i wieża kierowania ogniem.
 • Wycieczka autokarowa do Gdańska: zwiedzanie starówki; powitanie Neptuna, Ratusz- muzeum historyczne, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka,
 • Zwiedzanie zamku krzyżackiego w Malborku (z przewodnikiem)
 • Biesiada przy grillu, a ponadto:
  • Zajęcia integracyjne sprzyjające lepszemu poznaniu wszystkich uczestników, tworzeniu przyjaznej relacji między nimi, zwiększeniu spójności grupy.
  • Rozgrywki i turnieje sportowe takie jak: piłka nożna, siatkówka, piłkarzyki, tenis stołowy.
  • Gry i zabawy takie jak: „Kalambury”, „Randka w ciemno”, „Bal przebierańców”, Neptunalia oraz chrzest morski i śluby kolonijne. Nie zabraknie również konkursów makijażu i fryzur, wyborów Miss i Mistera kolonii oraz ulubionych przez wszystkich dyskotek.
  • Konkursy plastyczne i muzyczne a wśród nich zajęcia z wykorzystaniem materiałów naturalnych (piasek, liście muszelki), konkurs rzeźby z piasku, wspólne śpiewanie i muzykowanie przy ognisku.

KOSZT KOLONII : 1650 zł

CENA ZAWIERA

 • przejazd autokarem,
 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie plus suchy prowiant na drogę,
 • ubezpieczenie NNW,
 • opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, instruktora pływania, pielęgniarki,
 • opiekę medyczną na telefon,
 • atrakcyjny program pobytu.

WAŻNE INFORMACJE

 • UKS „Jadowniczanie” działa na zasadzie stowarzyszenia. Został wpisany do Ewidencji klubów sportowych prowadzonej przez Starostę Brzeskiego. Nr wpisu: 6/2008. Prowadzimy zajęcia sportowe oraz naukę pływania. Dodatkowo organizujemy wypoczynek wakacyjny dla dzieci i młodzieży. Kontakt uks.jadowniczanie@interia.pl lub tel. +48 602135810.

Źródło: www.sp1.jadowniki.pl/uks

Kalendarz imprez

Sztafetowe Biegi Przełajowe - Szkoły Podstawowe

Data: 28.09.2021r. 

Miejsce: Stadion w Czchowie

Sztafetowe Biegi Przełajowe - Szkoły Ponadpodstawowe

Data: 30.09.2021r. godz. 10:00

Miejsce: Stadion w Czchowie

Zobacz więcej

Najnowsze galerie

Ranking szkół

IGRZYSKA DZIECI
PSP nr 3 w Brzesku 27
PSP Zaborów 17
PSP Jasień 12
Zobacz więcej
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
PSP nr 2 w Brzesku /ur. 2005-2006/ 31
PSP Szczurowa /ur. 2005-2006/ 30
PSP nr 3 w Brzesku /ur. 2005-2006/ 21
Zobacz więcej
LICEALIADA
ZSP nr 1 w Brzesku 47
ZSTiB w Brzesku 46
ZS Szczurowa 39
Zobacz więcej

aib-baner.png

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Brzesku
ul. Glowackiego 51
32-800 Brzesko

Redakcja

Pawel Ciura
tel: 603 811 834
e-mail: sport@powiatbrzeski.pl

Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego

Redaguj z nami portal!

Zapraszamy do współpracy.

white-triathlon-sports-facebook-cover.png