Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Igrzyska Dzieci - Tenis stołowy

2018-02-12 09:58
Igrzyska Dzieci - Tenis stołowy

W dniach 6,8 lutego 2018 roku w Sufczynie zostały rozegrane zawody powiatowe w Tenisie Stołowym Indywidualnym i Drużynowym Szkół Podstawowych. W zawodach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Brzesku i Zespół Szkół w Sufczynie wzięło udział 91 zawodników i zawodniczek:

Klasyfikacja końcowa:

Igrzyska Dzieci w grze drużynowej chłopców:
Miejsce Nazwisko i imię zawodnika    Nazwisko i imię opiekuna              Szkoła 
I        Karpiel Wojciech                           Gołąb Karol                                        PSP Iwkowa  
           Łagosz Kacper 
II           Jeleń Michal                             Wnęk Bartłomiej                               PSP Jurków
            Nieć Andrzej       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
III      Nowak Piotr                              Załubska Bożena                                  PSP Kąty
          Serafin Mateusz
IV       Woźniak Eliasz                        Gurgul Aleksander                               PSP Łysa Góra
          Sacha Jakub
V      Cholewicki Maciej                    Dzień Robert                                         SP Szczurowa
        Moskal Michał
VI     Smulski Julian                          Gromadzki Marcin                                PSP 2 Brzesko
         Bochenek Franciszek
VII     Prokop Mateusz                    Gurgul Aleksander                                PSP Łysa Góra
         Pabiś Jakub
VIII   Wąs Szymon                         Małgorzata Czernecka                           PSP Lewniowa
        Gawęcki Łukasz        
IX    Rojkowicz Kacper                                                                                    PSP Jadowniki nr 1
       Szczygiełek Radosław
 

Igrzyska Dzieci w grze drużynowej dziewcząt:

      Miejsce Nazwisko i imię zawodniczki       Nazwisko i imię opiekuna         Szkoła 
I       Brzęk Patrycja                                           Załubska Bożena                     PSP Kąty                                   
         Cięciwa Justyna    
II      Jewuła Emilia                                          Wolnik Marta                           PSP Jaworsko     
       Kuboń Ewelina
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III         Nazimek Emilia                              Gromadzki Marcin                     PSP 2 Brzesko
           Serwatka Aleksandra       
IV       Rudnik Klaudia                               Wojnowski Michał                      PSP Bucze
         Stolarz Emilia      
V      Zapiór Natalia                                Utrat Sławomir                              PSP Wojakowa
       Fedyn Kasandra
VI   Dubiel Julita                                    Wolnik Marta                                 PSP Jaworsko     
       Stojowska Emilia 
VII   Zając Sara                                     Migacz Jerzy                                    PSP Gnojnik
       Florczyk Antonina      
VIII  Kawiorska Małgorzata              Komorowska Beata                         PSP Zaborów
        Kawiorska Gabriela
X    Kapa Nikola                                  Dzień Robert                                    SP Szczurowa
      Wojnicka Magdalena
 


Igrzyska Dzieci w grze indywidualnej dziewcząt i chłopców

Miejsce     Nazwisko i imię zawodnika    Nazwisko i imię opiekuna      Szkoła  - Gmina

Dziewczyny

I              Brzęk   Patrycja                        Bożena Załubska                    PSP Kąty  

II            Zapiór Natalia                          Sławomir Utrat                        PSP Wojakowa    

III           Stolarz Emilia                          Michał   Wojnowski                PSP Bucze

IV           Nazimek Emilia                       Marcin  Gromadzki                 PSP 2 Brzesko

V           Kuboń Ewelina                         Marta Wolnik                          PSP Jaworsko     

VI         Fedyn Kasandra                        Sławomir Utrat                        PSP Wojakowa    

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VII        Jewuła Emilia                            Marta Wolnik                          PSP Jaworsko     

VIII       Rudnik Klaudia                         Michał   Wojnowski                PSP Bucze

IX         Dubiel Julita                               Marta Wolnik                          PSP Jaworsko     

X         Dudek Estera                               Beata Koczwara                     PSP Nieźwiedza

XI       Serwatka Aleksandra                 Marcin  Gromadzki                 PSP 2 Brzesko

XII      Hebda Aleksandra                      Beata Koczwara                     PSP Nieźwiedza

                                  

Chłopcy

I          Nieć Andrzej                               Wnęk Bartłomiej                     PSP Jurków

II        Łagosz Kacper                             Gołąb Karol                             PSP Iwkowa

III       Mateusz Serafin                         Bożena Załubska                    PSP Kąty  

IV      Piotr Nowak                                 Bożena Załubska                    PSP Kąty  

V      Wojciech Karpiel                          Gołąb Karol                             PSP Iwkowa

VI     Eliasz Woźniak                            Gurgul Aleksander                   PSP Łysa Góra                                                                                                                                                                            

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VII    Maciej Cholewicki                    Dzień Robert                             PSP Szczurowa

VIII Paweł Śliwiński                           Beata Komorowicz                  PSP Wola Przemykowska  

IX   Lipka Jakub                                  Jan Chrabąszcz                        PSP 2 Jadowniki                                     

 X  Sacha Jakub                                 Gurgul Aleksander                   PSP Łysa Góra                                                                                                                                                                                

XI  Karol Nowak                               Bożena Załubska                    PSP Kąty  

XII Adrian Rojek                              Gurgul Aleksander                   PSP Łysa Góra                                                                                                                                                                            

 

Zobacz galerię

Kalendarz imprez

Zebranie organizacyjne - szkoły ponadgimnazjalne

W dniu 2 października 2018 roku o godz. 10:00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Brzesku /pokój 327/, ul. Głowackiego 51 odbędzie się zebranie przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych na którym zostanie opracowany kalendarz zawodów powiatowych rozgrywanych w ramach Licealiady na rok szkolny 2018/2019.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Czchów, 4 pażdziernika 2018 roku

Zobacz więcej

Najnowsze galerie

Ranking szkół

IGRZYSKA DZIECI
PSP nr 2 w Brzesku 63
PSP Szczurowa 42
PSP Iwkowa 29
Zobacz więcej
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
PSP nr 2 w Brzesku /ur. 2002-2004/ 61
PSP Borzęcin /ur. 2002-2004/ 43
PSP Szczurowa /ur. 2002-2004/ 38
Zobacz więcej
LICEALIADA
ZSP nr 1 w Brzesku 70
ZSP nr 2 w Brzesko 67
ZS Czchów 40
Zobacz więcej

aktywny-1.jpg

Najnowsze reportaże wideo

Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski - FINAŁ

Mini piłka nożna

Powiat Brzeski-Zawody Powiatowe-Mini Piłka Ręczna Dziewcząt

Powiat Brzeski - Zawody Powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Brzesku
ul. Glowackiego 51
32-800 Brzesko

Redakcja

Pawel Ciura
tel: 603 811 834
e-mail: sport@powiatbrzeski.pl

Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego

Redaguj z nami portal!

Zapraszamy do współpracy.

banerek-starostwo.jpg