strona główna strona główna strona główna strona główna
Nasze motto
"W sporcie ważne jest zwycięstwo
ale zwycięstwo nie jest nic warte
jeśli zostało osiągnięte w sposób
niegodny i nieuczciwy..."
Dzisiaj jest Niedziela, 21 styczeń 2018 roku.

>
 KONTAKT

Adres:
Starostwo Powiatowe w Brzesku
ul. Głowackiego 51
32-800 Brzesko
Tel.: 0-603 811 834
E-mail: sport@powiatbrzeski.pl

>
 PARTNERZY


Gimnazjada
1. PSP Borzęcin /ur. 2002-2004/
Gmina Borzęcin
20 pkt
unihokej dziewcząt
6 pkt
halowa piłka nożna
6 pkt
Cheerleaders
4 pkt
unihokej chłopców
3 pkt
halowa piłka nożna dziewcząt
1 pkt
2. PSP Szczurowa /ur. 2002-2004/
Gmina Szczurowa
17 pkt
unihokej chłopców
6 pkt
unihokej dziewcząt
4 pkt
halowa piłka nożna
3 pkt
Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców
1 pkt
halowa piłka nożna dziewcząt
1 pkt
tenis stołowy drużynowy chłopców
1 pkt
Szachy
1 pkt
3. PSP Gnojnik /ur. 2002-2004/
Gmina Gnojnik
16 pkt
Cheerleaders
6 pkt
Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców
3 pkt
Szachy
3 pkt
Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
2 pkt
halowa piłka nożna
1 pkt
tenis stołowy drużynowy chłopców
1 pkt
4. PG Iwkowa /ur. 2002-2004/
Gmina Iwkowa
15 pkt
tenis stołowy drużynowy chłopców
4 pkt
tenis stołowy drużynowy dziewcząt
3 pkt
Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
3 pkt
Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców
2 pkt
halowa piłka nożna dziewcząt
2 pkt
Szachy
1 pkt
4. PSP Łysa Góra /ur. 2002-2004/
Gmina Dębno
15 pkt
halowa piłka nożna dziewcząt
6 pkt
tenis stołowy drużynowy dziewcząt
4 pkt
Szachy
4 pkt
tenis stołowy drużynowy chłopców
1 pkt
5. PSP nr 1 w Brzesku /ur. 2002-2004/
Gmina Brzesko
14 pkt
Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców
4 pkt
Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
4 pkt
halowa piłka nożna
2 pkt
tenis stołowy drużynowy chłopców
2 pkt
Szachy
2 pkt
6. PSP nr 2 w Brzesku /ur. 2002-2004/
Gmina Brzesko
13 pkt
Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców
6 pkt
Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
6 pkt
tenis stołowy drużynowy dziewcząt
1 pkt
6. PSP Wola Dębińska /ur. 2002-2004/
Gmina Dębno
13 pkt
halowa piłka nożna
4 pkt
unihokej dziewcząt
3 pkt
7. PSP Jadowniki /ur. 2002-2004/
Gmina Brzesko
11 pkt
tenis stołowy drużynowy dziewcząt
6 pkt
halowa piłka nożna dziewcząt
4 pkt
tenis stołowy drużynowy chłopców
1 pkt
8. PSP Porąbka Uszewska /ur. 2002-2004/
Gmina Dębno
8 pkt
tenis stołowy drużynowy chłopców
6 pkt
Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców
1 pkt
Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
1 pkt
9. PSP Zaborów /ur. 2002-2004/
Gmina Szczurowa
7 pkt
unihokej chłopców
4 pkt
unihokej dziewcząt
2 pkt
tenis stołowy drużynowy chłopców
1 pkt
9. PSP Uszew /ur. 2002-2004/
Gmina Dębno
7 pkt
tenis stołowy drużynowy dziewcząt
2 pkt
halowa piłka nożna dziewcząt
1 pkt
Szachy
1 pkt
10. PSP Wojakowa /ur. 2002-2004/
Gmina Iwkowa
6 pkt
tenis stołowy drużynowy chłopców
3 pkt
tenis stołowy drużynowy dziewcząt
2 pkt
halowa piłka nożna
1 pkt
11. PG Czchów
Gmina Czchów
3 pkt
Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców
1 pkt
tenis stołowy drużynowy dziewcząt
1 pkt
Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
1 pkt
11. PSP Domosławice /ur. 2002-2004/
Gmina Czchów
3 pkt
halowa piłka nożna dziewcząt
3 pkt
11. PG Wola Dębińska
Gmina Dębno
3 pkt
halowa piłka nożna dziewcząt
3 pkt
12. PSP Bielcza /ur. 2002-2004/
Gmina Borzęcin
2 pkt
halowa piłka nożna
1 pkt
halowa piłka nożna dziewcząt
1 pkt
12. PSP Tymowa /ur. 2002-2004/
Gmina Czchów
2 pkt
halowa piłka nożna
1 pkt
Szachy
1 pkt
13. PG Uszew
Gmina Gnojnik
1 pkt
Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców
1 pkt
14. PG Bielcza
Gmina Borzęcin
0 pkt
14. PG nr 2 w Brzesku
Gmina Brzesko
0 pkt
14. PG Przyborów
Gmina Borzęcin
0 pkt
14. PG Borzęcin
Gmina Borzęcin
0 pkt
14. PG Jadowniki
Gmina Brzesko
0 pkt
14. PG Gnojnik
Gmina Gnojnik
0 pkt
14. PG Wojakowa
Gmina Iwkowa
0 pkt
14. PG Tworkowa
Gmina Czchów
0 pkt
14. PG Jurków
Gmina Czchów
0 pkt
14. PG Tymowa
Gmina Czchów
0 pkt
14. PG Łysa Góra
Gmina Dębno
0 pkt
14. PG Zaborów
Gmina Szczurowa
0 pkt
14. PG nr 1 w Brzesku
Gmina Brzesko
0 pkt
14. PG Złota
Gmina Czchów
0 pkt
14. PG Domosławice
Gmina Czchów
0 pkt
14. PG Sufczyn
Gmina Dębno
0 pkt
14. Gimnazjum Katolickie
Gmina Brzesko
0 pkt
14. PG nr 2 w Jadownikach
Gmina Brzesko
0 pkt
14.
Gmina Gnojnik
0 pkt

Najnowsza galeria


>
 NAJBLIŻSZE IMPREZY
IMS - Tenis stołowy indywidualny
Termin imprezy: 23-01-2018, godz. 09:00
Miejsce: Sufczyn
IMS - Koszykówka dziewcząt
Termin imprezy: 24-01-2018, godz. 09:00
Miejsce: Gnojnik
IMS - Koszykówka chłopców
Termin imprezy: 25-01-2018, godz. 09:00
Miejsce: Borzęcin


zobacz wszystkie »
>
 RANKING SZKÓŁ

IGRZYSKA DZIECI
1. PSP nr 2 w Brzesku
36 pkt
2. PSP Szczurowa
25 pkt
3. PSP Wola Dębińska
17 pkt
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
1. PSP Borzęcin /ur. 2002-2004/
20 pkt
2. PSP Szczurowa /ur. 2002-2004/
17 pkt
3. PSP Gnojnik /ur. 2002-2004/
16 pkt
LICEALIADA
1. ZSP nr 1 w Brzesku
49 pkt
2. ZSP nr 2 w Brzesko
44 pkt
3. ZS Szczurowa
26 pkt
>
 RANKING GMIN
1. Gmina Brzesko
98 pkt
2. Gmina Dębno
70 pkt
3. Gmina Szczurowa
57 pkt
4. Gmina Iwkowa
34 pkt
5. Gmina Borzęcin
31 pkt
6. Gmina Gnojnik
25 pkt
7. Gmina Czchów
16 pkt
>
 SONDA

Jaką dyscyplinę sportu uprawiasz najchętniej?
piłka nożna
piłka nożna halowa
koszykówka
tenis ziemny
tenis stołowy
jazda na rowerze
pływanie
piłka siatkowa
inne



Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

2004 - 2017  Portal sportowy powiatu brzeskiego - sportowiec.net . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Starostwo Powiatowe w Brzesku
ul. Głowackiego 51; 32-800 Brzesko
tel. 0-603 811 834 fax: (0-14) 66 324 82

Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A.

statystyka